Announcement

Collapse
No announcement yet.

Old school VS New school

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Old school VS New school

    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

    Comment


    • #17
      Re: Old school VS New school

      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #18
        Re: Old school VS New school

        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #19
          Re: Old school VS New school

          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • #20
            Re: Old school VS New school

            Ova New school ekipa ima respect za tu silnu i izrezanu masu, ali jednostavno nisu mi oku ugodni - kao da su izgubili "ljudskost" u fizičkom smislu i postali zbroj predimenzioniranih dijelova tijela, te su mi više manje svi isti, tj. razlikuju se u "količini" mase i "razini" izrezanosti, dok su mi ovi Old school brijači posebni, svaki na svoj način, te ih karakterizira svojevrstan "flow" tijela, zbog čega dijeluju baš "olimpijski".
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #21
              Re: Old school VS New school

              Originally posted by teretana555
              Originally posted by Nin0
              Originally posted by SemaMare
              Dorian Yates po meni najbolji od svih ovih generacija,
              i svidja mi se vise gradja old schol...
              Pobijaš sam sebe.
              upravo to.

              sta vam to znaci
              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

              Comment


              • #22
                Re: Old school VS New school

                Originally posted by SemaMare
                Originally posted by teretana555
                Originally posted by Nin0
                Originally posted by SemaMare
                Dorian Yates po meni najbolji od svih ovih generacija,
                i svidja mi se vise gradja old schol...
                Pobijaš sam sebe.
                upravo to.

                sta vam to znaci
                To ti frajeru znači, da si kontradiktoran.

                Comment


                • #23
                  Re: Old school VS New school

                  Originally posted by salemetal
                  To ti frajeru znači, da si kontradiktoran.

                  nigdje veze, al hajd,

                  a nista moram malo pohvalit i izdvojit Doriana Yatesa od ostalih posto sam poceo trenirat po njegovom planu i tako

                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Old school VS New school

                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Old school VS New school

                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Old school VS New school

                        po meni najbolje razdoblje ,kasne osamdesete i rane devedesete
                        otprilike ajmo reci razdoblje od neke cirka tamo 87 ,88 pa do 95 godine
                        krenulo se prema mass monster looku ,ali ne u toliko izrazenoj mjeri i ono sto je najbitnije to su tad bile brutalne definicije a ovo danas je jako lose
                        to jest na ustrb mase ,sala i vode ,ekipa pobjedjuje ,nema veze s vezom
                        danasnji momci su veci nego oni iz tog razdoblja ,ali ne na racun misicne mase ,nego na racun sala i vode sto je zalosno ,danasnjim mr.o natjecateljima fali jos jedno fino mjesec dana deficnije da dodju u defku koju su bili tadasnji momci poput doriana yatesa ,flexa wheelera ,kevina levronea,shawn raya,mohameda benazize (rip ) ,andresa munzera (rip )i ostalih deckiju
                        naravno to je ono kako ja gledam sa stajalista izgleda ,ali to je bilo i najnezdravije razdoblje ,tako da su danasnjim momci ipak shvatili da to nema smisla ,pa ipak malo dodju vodeniji i masniji ali zdraviji ,koliko god to glupo zvucalo jer izgledaju totalno ne zzdravo ali to je tako
                        flex wheeler -bubrezi otkazali
                        munzer-mrtav
                        benaziza-mrtav
                        eduardo kawak -mrtav
                        tom prince-bubrezi
                        itd .itd
                        sve decki iz tog razdoblja
                        dok danasnji eto koliko god ne zdravo izgledali nemaju takve posljedice u zadnje vrijeme
                        cak je poznato i to da vrhunski amateri iz europe su kudi kamo izrezaniji nego profesionalci sa mr. olympije
                        steta za sve to ,ali ipak treba i to napisati ,zdravlje je puno bitnije ,makar ovu kemijaju puno ,ali na neki nacin puno pametnije nego oni iz te faze ranih 90-ih
                        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                        Comment


                        • #27
                          Re: Old school VS New school

                          Originally posted by SemaMare
                          Originally posted by salemetal
                          To ti frajeru znači, da si kontradiktoran.

                          nigdje veze, al hajd,

                          a nista moram malo pohvalit i izdvojit Doriana Yatesa od ostalih posto sam poceo trenirat po njegovom planu i tako


                          Ma vele ti ovo...
                          Rekao si kako ti se vise svidja old school izgled. A Dorian Yates je u biti poceo sa ovom new school shemom (pre)velike misicne* mase.

                          *i ono sto je Priest napisao
                          My Karma ran over your Dogma.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Old school VS New school

                            kuzim kaj Cile hoce reci
                            dorian je poceo sa mass monsterom lookom ,to je kaj se tice misicne mase ,ali kaj se tice forme i cijelokupnog izgleda pa to je nebo i zemlja razlika
                            recimo njegovi miski izgledaju suho ,tvrdo ,ovi danas neznam recimo phil heath ,miski ono izrezani ali izgledaju vodeno ,mekano ,nema ni suhoce ni tvrdoce nista u usporedbi sa dorianom
                            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                            Comment


                            • #29
                              Re: Old school VS New school

                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment

                              Working...
                              X