Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najljepša tijela koje ste vidjeli?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

    bella je fino izgradila gluteus....ranije se uvijek zalila na to, kako je brazilka a nema brazilan butt
    ona je meni ovako bas super

    Sadik rula, jedino mu nos malo kvari upper body aesthetics i to sto je ubio Dumbledore-a ahahahhahaha
    1451960_10201300928791215_86176078_n.jpg
    Last edited by Megara; 14-01-14, 12:42. Reason: HP fun fact
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

      Comment


      • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

        .......................
        1528466_610738032331734_1813183445_n.jpg

        Comment


        • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

          Originally posted by Maximus1950 View Post
          .......................
          [ATTACH=CONFIG]16828[/ATTACH]
          Sponzoruša...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

            Originally posted by Megara View Post
            bella je fino izgradila gluteus....ranije se uvijek zalila na to, kako je brazilka a nema brazilan butt
            ona je meni ovako bas super
            znas mozda kako je trenirala i prehranu drzala za daj brazilski ass??

            nije mi jasno, jer mislim da je to cisto salo...misic ne izgleda ovako oblo : DD

            ista stvar sa sisama(zenskim)..

            ima li nekih beneficija npr biti u suficitu tolikom da se dobiva salo, raditi deadlift cucanj iskorake... i nadati se da ce se lokalno nakupiti sala? lol ista stvar sa sisama..radi bench i ocekivat vece sise(vise sala ??).

            znam da nema lokalnog skidanja sala..npr radis trbusne i skines spek

            ali postoji li ovo..posto je on trenirala za braz.ass?
            Last edited by staragarda; 14-01-14, 16:59.
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

              polako...
              prvo, ona je tip takav da nema gluteus velik i neki ljudi koliko god se trudili (EXHIBIT A- ja) nece imati takav oblik (kao npr ova cura dole skroz sto je stavio Scuderia)..to je ta tzv 'kruskasta' gradja, dok ja npr imam sira ramena, kao ove cure (i bella) sto sam ih ja postavila tu ispod

              vidis npr Bellu
              bella-falconi-sweatforit2.jpg 396025531.jpg

              a sad se je malo i popravila tumblr_mxal7jmvUB1rqlia6o1_1280.jpg
              cak ima i ovu 'rupu' tu sa strane (koju ja mrrrzziiim!!) a to ti je dokaz da nije salo da je salo bilo bi drugacije, oblo sto ti kazes i celuliticno


              ali...kaze da je za godinu dana dobila 5kg misica.. s obzirom na to da ona nije pocetnik i da joj je glas jako dubok, malo mi je sumnjiva
              Last edited by Megara; 14-01-14, 17:53.
              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

              Comment


              • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                Najveći dio je do genetike, vjerujem da je cura prolijala hektolitre krvi nebi li dobila dupe upravo znajući da joj je baš to mana, tako da se sigurno trudila i duplo više, i svaka joj čast, *****o izgleda!

                Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2
                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                http://www.facebook.com/adoni.costo
                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                Comment


                • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                  u brazilu su steroidi vjerovatno najnormalniji medju zenama(kod muskaraca svakako)


                  @staragarda:

                  recimo da imas djevojku sa X kolicinom sala na guzici a da ne lifta

                  ako dobije misice i ostavi salo izgledace bolje
                  ako dobije misice i izgubi malo sala(ne toliko da ode sve s guza) opet ce biti bolje

                  tako da trenkanje ce pomoci u svakom slucaju...ne zato sto ce nabiti vise sala u to podrucje, nego malo misica ispod sala zbog kojih ce izgledati veca guza i zategnutija


                  drugim rijecima nauci je raditi cucanj i DL i poduci je osnovama prog. overloada


                  megara pls, stop making excuses
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                    hoces da kazes da moj franco nije natty? :O

                    nisu to excuses, to je realnost. -.- to ti je ekvivalent malih listova kod muskaraca.

                    edit 1: bilo bi excuses da radim sa rozim bucicama
                    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                    Comment


                    • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                      nije, to je ekvivalent malih ledja/prsa kod muskaraca

                      listovi mogu izgledati mali iako su poveliki (npr. kod mene su veci od ruku 2cm pa izgledaju miniaturni, dijelom zbog kvadova dijelom zbog losih hvatista) guza kad je velika velika je, samo da ti struk nije 100 cm

                      kad su ledja i prsa nenapredni u 99% slucajeva je nedostatak rada na njima, a ako nije to, onda da druge misicne skupine preuzimaju rad - na sto opet mozes uticati ako se potrudis...kao i za guzu

                      mislim jest genetika naravno, sve je genetika, a nije toliko koliko listovi/podlaktice
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                        Pffff ja se ne sican kad san zadnji put list radia. No calf team 4ever!

                        Megara nesto previse mudruje u zadnje vrime :@, moran skrenit temu s offtopica

                        1004544_587844017928659_1455054168_n.jpg

                        Comment


                        • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                          jedem ko konj i dizem ko konj i nista -.- dont you be talkin bout I aint tryin hard

                          1045043_507218912681654_932565831_n.jpg

                          evo ga tipican primjer o cemu pricam, mada ne znam koliko se vidi ovdje*, Alice Matos je taj oblik 'kruskasti', brazilski a Larissa nikad nece imati taj oblik, nego ovaj sirokih ramena

                          ili J.Lo i Jessica Biel

                          (*edit: ne vidi se to na ovoj slici o cemu pricam)

                          ja smatram da se moze izvuci maksimum iz svog tijela, nemoj pogresno shvatati..al eto
                          Last edited by Megara; 14-01-14, 19:50.
                          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                          Comment


                          • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                            odoh i ja pocistiti svoje recent instagram lajkove prije nego sto odem raditi cucanj (btw. maxy sta ti mislis jel pametno raditi noge dan poslije maksiranja na cucnju ? jucer sam otiso u teretanu da odradim ruke ali sam prvo morao PRati sa 180 na cucnju )
                            dat dere preworkout





                            za didu































                            wait for it...



























                            dat ass.....


































































                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                              Ovaj tjedan mi je deload, jucer san radia noge, danas je na redu bia sumo i nakon njega san nekako zavrsia na front squatu. Every day is a leg day! Zakljucak, naravno da mozes.

                              U ******, 180... Kalkulator mi kaze 194-195, al nekako nisan psihicki preman za maksiranje, barem ne jos neko vrime... Al morat cu.

                              Comment


                              • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                                Baš je slatka ova Michelle Lewin s tim pjegicama.
                                Originally posted by magarac
                                pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                                dzaba mu sve

                                Comment

                                Working...
                                X