Announcement

Collapse
No announcement yet.

Motocikli :D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Motocikli :D

    Vozi li iko od vas motor,kakvih iskustava s njima imate ?
    Ja planiram kupovati skutera nekog,razmisljao sam o Piaggiu x9 125-250 ccm..(polovan).
    Ovdje se moze naci za oko 3000 km(12000 kn)...To mi izgleda kao prihvatljiva cijena za njega.
    Mada savrsenstvo od skutera mi je Gilera Nexus,ali je preskupa..

  • #2
    Re: Motocikli

    A Beverly 500? Runner 180?

    Comment


    • #3
      Re: Motocikli

      VXR 200 ccm vrh svih skutera
      Neuspjeh nije opcija...
      Padni sedam puta, ustani osam puta....

      Comment


      • #4
        Re: Motocikli

        tomos apn4 sa stitnicima za koljena, poklon od djeda, sa eko klipom 40 nabrijan do jaja i frgazerom od 15-ice, samo se cuje ooooooooooooooooooo kad nabijes gascinu, a pice padaju ko otrovane, strava
        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

        Comment


        • #5
          Re: Motocikli

          Originally posted by Joe
          tomos apn4 sa stitnicima za koljena, poklon od djeda, sa eko klipom 40 nabrijan do jaja i frgazerom od 15-ice, samo se cuje ooooooooooooooooooo kad nabijes gascinu, a pice padaju ko otrovane, strava
          daj đir..)
          Zašto sam tako nabildan !??

          Comment


          • #6
            Re: Motocikli

            cijeli zivot sam na 2kotaca... sa 9 godina sam dobija zika-Tomos Automatic,sa 16 sam kupio Piaggio NRG,kojeg sam vozio 4g i presao cca 100.000km to je za 50ccm 2t motor kao za automobil milion kilometara,onada s 20 sam kupio Gileru Runner VXR 180,vozio ga 2godine premeda je bio dobar i prodao i kupio Vespu PX150 vozio je 2-3g,nesto mi je bila napeta vespa,a i sad mi je u srcu,al za neki drugi il treci motor...imala je mijenjac,a ja sam sakupljao novac za motocikl i kupio pred kraj 2008 konacno ono sta sam htio-sada vozim Apriliu Dorsoduro,proba sam na testnim voznjama preko 10 motocikala,al ovaj mi je sijeo na prvu...
            Nekih pola godine sam radio u Piaggio centru jos tamo 2002g,sta se tice tih navedenih skutera,nemaju ti tehnickih mana,x9250 i nexus300(278ccm) ti imaju noviji tip motora-Quasar,nexus je mali neudobniji,al sportskiji i moderniji i neku litru manje trosi cca4.5l,a x9 udbniji i komforniji,veliki prtljznik-mijesta za dvije velike kacige+jos stvari,2 diska na prednjem kotacu,ali ima karburator malo vecu potrosnju za neku litru,al je zato performansama isti kao veci moror iz nexsus-a itd...dok x9125 se neisplati kupovat zato jer je sa suvozacem taj mali motor preslab,a potrosnja ista...
            mogu,hoču i želim!!!

            Comment


            • #7
              Re: Motocikli

              Originally posted by winch
              cijeli zivot sam na 2kotaca... sa 9 godina sam dobija zika-Tomos Automatic,sa 16 sam kupio Piaggio NRG,kojeg sam vozio 4g i presao cca 100.000km to je za 50ccm 2t motor kao za automobil milion kilometara,onada s 20 sam kupio Gileru Runner VXR 180,vozio ga 2godine premeda je bio dobar i prodao i kupio Vespu PX150 vozio je 2-3g,nesto mi je bila napeta vespa,a i sad mi je u srcu,al za neki drugi il treci motor...imala je mijenjac,a ja sam sakupljao novac za motocikl i kupio pred kraj 2008 konacno ono sta sam htio-sada vozim Apriliu Dorsoduro,proba sam na testnim voznjama preko 10 motocikala,al ovaj mi je sijeo na prvu...
              Nekih pola godine sam radio u Piaggio centru jos tamo 2002g,sta se tice tih navedenih skutera,nemaju ti tehnickih mana,x9250 i nexus300(278ccm) ti imaju noviji tip motora-Quasar,nexus je mali neudobniji,al sportskiji i moderniji i neku litru manje trosi cca4.5l,a x9 udbniji i komforniji,veliki prtljznik-mijesta za dvije velike kacige+jos stvari,2 diska na prednjem kotacu,ali ima karburator malo vecu potrosnju za neku litru,al je zato performansama isti kao veci moror iz nexsus-a itd...dok x9125 se neisplati kupovat zato jer je sa suvozacem taj mali motor preslab,a potrosnja ista...
              Zanimljiv tekst,hvala na savjetima A sto se tice x9 125 ccm onda bolje uzeti 250 ccm,jer razlika u cijeni nije prevelika..

              Comment


              • #8
                Re: Motocikli

                Originally posted by Mauro9
                A Beverly 500? Runner 180?
                Beverly preskup,...a Runner-ica je dobra,ali vec ako mogu birat,onda bi Piaggia x9,ili Kymca Exciting..

                Comment


                • #9
                  Re: Motocikli

                  Originally posted by Joe
                  tomos apn4 sa stitnicima za koljena, poklon od djeda, sa eko klipom 40 nabrijan do jaja i frgazerom od 15-ice, samo se cuje ooooooooooooooooooo kad nabijes gascinu, a pice padaju ko otrovane, strava
                  haha

                  Comment


                  • #10
                    Re: Motocikli

                    Piaggia x9 125??? Radje si kupi nest posteno za bb i dizi 125 u bencu
                    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                    Comment


                    • #11
                      Re: Motocikli

                      Originally posted by Joe
                      Piaggia x9 125??? Radje si kupi nest posteno za bb i dizi 125 u bencu
                      Zasto ?:S

                      Comment


                      • #12
                        Re: Motocikli

                        Originally posted by IronMike
                        VXR 200 ccm vrh svih skutera
                        Potpisujem , to je i meni sam vrh

                        Comment


                        • #13
                          Re: Motocikli

                          Yamaha Majesty 250 (2002. ili 2003. godište) - ja je imam i prezadovoljan sam, 3 ipo godine s njom sam prešao oko 45 000 i sve pohvale. Udoban, nizak i dobro drži cestu, mala potrošnja, dosta mjesta za noge onako možeš se ispružit, i dosta prostora ispod sica. Jedina mana je što nakon većeg broja kilometara počme trošiti ulje malo više nego obićno ali ni to nije strašno.

                          ili

                          X9 250 (traži sa hondinom mašinom) - imao sam ga oko pola godine, isto sam bio zadovoljan ali kad sam sjeo na majestya nikad me nije više vuklo da se vratim na x9.

                          Vxr, beverly nisu maxi skuteri. A što se tiče nexusa ima mi ga prijatelj i to 300 i smeće je, visok je, nizak položaj ruku znači iskrivljen si na njemu ako si viši, koljena udaraju u ručke kad skrećeš, neudoban i tvrd, sve u svemu bezveze jedino što valja je mala potrošnja. U godinu dana od kako mi ga je prijatelj kupija 20 puta je bio na servisu i uvijek neke sitnice.
                          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Motocikli

                            Originally posted by sthooligan
                            Yamaha Majesty 250 (2002. ili 2003. godište) - ja je imam i prezadovoljan sam, 3 ipo godine s njom sam prešao oko 45 000 i sve pohvale. Udoban, nizak i dobro drži cestu, mala potrošnja, dosta mjesta za noge onako možeš se ispružit, i dosta prostora ispod sica. Jedina mana je što nakon većeg broja kilometara počme trošiti ulje malo više nego obićno ali ni to nije strašno.

                            ili

                            X9 250 (traži sa hondinom mašinom) - imao sam ga oko pola godine, isto sam bio zadovoljan ali kad sam sjeo na majestya nikad me nije više vuklo da se vratim na x9.

                            Vxr, beverly nisu maxi skuteri. A što se tiče nexusa ima mi ga prijatelj i to 300 i smeće je, visok je, nizak položaj ruku znači iskrivljen si na njemu ako si viši, koljena udaraju u ručke kad skrećeš, neudoban i tvrd, sve u svemu bezveze jedino što valja je mala potrošnja. U godinu dana od kako mi ga je prijatelj kupija 20 puta je bio na servisu i uvijek neke sitnice.

                            a svak ima svoje ija sam vozao nexusa i nije mi se svidio
                            ali za mene je VXR 200 vrh uzeo sam ga prije pola godine i prezadovoljan sam
                            Neuspjeh nije opcija...
                            Padni sedam puta, ustani osam puta....

                            Comment


                            • #15
                              Re: Motocikli

                              Znalci dajte se malo raspisite o cijenama skutera i motocikala i dajte neki best by ulozeno-dobiveno ...... onak neke sitnice koje bi mogle presudit u kupnji motora a recimo ima razlike u cijeni ... itd hvala
                              Dont drink, dont smoke just eat and work

                              Comment

                              Working...
                              X