Announcement

Collapse
No announcement yet.

Utjecaj krajležnice na razvoj mase?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Utjecaj krajležnice na razvoj mase?

    Dali nepravilna kralježnica utjeće na razvoj mišiča?
    I kako je ispraviti?

  • #2
    Re: Utjecaj krajležnice na razvoj mase?

    ako imas sfrkanu kraljeznicu nije ti bas pametno radit sa teskim utezima, tj radit na masi, ali neke vjezbe za ojacat ledjne misice mozes. ako ces se nepravilno drzat opet neces pogadjat misice koje si planirao radit. biceps, triceps neke vjezbe za ramena mozes radit, ako si stavis tezak uteg na ledja i radis cucnjeve mozes si vise sranja nego koristi napravit, tak da pripazi malo, s kicmom se nije za zezat.
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • #3
      Re: Utjecaj krajležnice na razvoj mase?

      Originally posted by Joe
      ako imas sfrkanu kraljeznicu nije ti bas pametno radit sa teskim utezima, tj radit na masi, ali neke vjezbe za ojacat ledjne misice mozes. ako ces se nepravilno drzat opet neces pogadjat misice koje si planirao radit. biceps, triceps neke vjezbe za ramena mozes radit, ako si stavis tezak uteg na ledja i radis cucnjeve mozes si vise sranja nego koristi napravit, tak da pripazi malo, s kicmom se nije za zezat.
      Meni kraljažnica ide previše u slovo c
      to znači da su mi leđa otišla previše unazad a prsa iskočila van!
      mene zanimaju vježbe za ispravljanje kralježnice jer znam da ima tigh vježbi a neznam koje su to?

      Comment


      • #4
        Re: Utjecaj krajležnice na razvoj mase?

        mislim da ti je najbolje se posavjetovat sa strucnom osobom, otic kod fizioterapeuta
        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

        Comment


        • #5
          Re: Utjecaj krajležnice na razvoj mase?

          Odi kod Pavlovića u Dragonožec da te centrira. On je stručnjak. Može ti i preporučit kvalitetnu suplementaciju.
          Zagreb u <3

          Comment


          • #6
            Re: Utjecaj krajležnice na razvoj mase?

            Originally posted by Kempo
            Odi kod Pavlovića u Dragonožec da te centrira. On je stručnjak. Može ti i preporučit kvalitetnu suplementaciju.

            Nije to takav problem samo malo je iskrivljena pa ma zanjimaju viježbe kojima mogu ispraviti?

            Comment


            • #7
              Re: Utjecaj krajležnice na razvoj mase?

              Originally posted by Joe
              mislim da ti je najbolje se posavjetovat sa strucnom osobom, otic kod fizioterapeuta
              malo mi se poćelo popravljati uzadnje vrijem kad sam poćeo raditi nekakve viježbe imam ih negdije na papiru pa me samo zanjimalo koje još viježbe imaju da to ubrzam!

              Comment


              • #8
                Re: Utjecaj krajležnice na razvoj mase?

                Originally posted by arianko
                Originally posted by Joe
                mislim da ti je najbolje se posavjetovat sa strucnom osobom, otic kod fizioterapeuta
                malo mi se poćelo popravljati uzadnje vrijem kad sam poćeo raditi nekakve viježbe imam ih negdije na papiru pa me samo zanjimalo koje još viježbe imaju da to ubrzam!
                prvo malo pismenosti , pa onda otidji strucnoj osobi da vidi to, nista na svoju ruku, ako me pamet sluzi imas tlinest godina
                panta rei

                Comment

                Working...
                X