Announcement

Collapse
No announcement yet.

Libija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Libija

    Bas me zanima sta vi mislite o situaciji koja se desava u Libiji..Da li je situacija u Libiji bas onakva kako je prikazivaju preko medija.Zasto se ukljucuju podmornice,avioni,,nosaci aviona?Zasto se ukljucuju sve te drzave i organizacije??Naravno svi su oni tu sa nekim skrivenim namjerama?!
    Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

  • #2
    Re: LIBIJA

    pa normalno da jesu...izmislili su razlog za napad kako bi mogli svrgnuti vlast i posjest "svog" covika koji ce in davat naftu sakon i kapon
    Originally posted by Jurica
    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

    Comment


    • #3
      Re: LIBIJA

      pun mie k tih zemalja tipa francuska sta nesto tu glume face a da se nesto ovako slicno desava u japanu ili rusiji.. pokrili bi se usima ka i u ciloj svojoj povjesti sta su se pokrivali (izuzev napoleonovog doba). jadnici.. ko i ameri.. svugdi se pačaju..
      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

      Comment


      • #4
        Re: LIBIJA

        Originally posted by juka
        pun mie k tih zemalja tipa francuska sta nesto tu glume face a da se nesto ovako slicno desava u japanu ili rusiji.. pokrili bi se usima ka i u ciloj svojoj povjesti sta su se pokrivali (izuzev napoleonovog doba). jadnici.. ko i ameri.. svugdi se pačaju..
        ma tko tu sto glumi??
        daj pocni razmisljat i procitaj moj post iznad
        Originally posted by Jurica
        ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

        Comment


        • #5
          Re: LIBIJA

          istina je to sta si reka.. samo opcenito govorin.. za francuze.. to su govna.. jad od naroda uvik bia i bit ce..
          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

          Comment


          • #6
            Re: LIBIJA

            Originally posted by juka
            istina je to sta si reka.. samo opcenito govorin.. za francuze.. to su govna.. jad od naroda uvik bia i bit ce..
            a sto smo tek mi onda?
            Originally posted by Jurica
            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

            Comment


            • #7
              Re: LIBIJA

              Bas sad slusam na FTV-u...Cijena otkupne nafte u Libiji je jeftinija od vode,bez obzira sto je Libijska nafta medu najboljim u svijetu zbog malog postotka sumpora u sebi a iz tog proizilazi manje ulaganja u destilaciju i s time vise para
              Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

              Comment


              • #8
                Re: LIBIJA

                Pa šta sad....zašto nisu inicirali napad na UAE, Katar, Bahrein, Kuwait, Saudi Arabiju ili Venezuelu na kraju krajeva
                Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                Comment


                • #9
                  Re: LIBIJA

                  dragi moji,mene je strah da je nazalost u politici uvijek skrivena istina.ono sto nam mediji prikazuju nema nekada smisla,e sada postoje brojne teorije zavjere...najpametnije je ne spominjati,dobro znamo ko vlada svijetom i rusi ove vode mubaraka,gadafija...amerika je tu glavna,njima se nesto ne svidi i pici rat slijedeci...naravno na ratu se bogate,a i dobiju ono sto zele...nafta je ovdje pitanje najvjerojatnije...ali sto je i sa japanom,onaj potres,pa svi znamo da je tihi ocean glavno mjesto za testiranje nuklearnog oruzja,mislite da onakvav potres dolazi tek tako sam o sebe,sve je moguce i priroda je takva,ali ljudi za boga miloga,sjetite se australije,zar ista stvar nije bila i sa njima...covjek sam sebi rupu kopa...a amerikanci dubrad samo gledaju profit,bez obzira na ljudkse zrtve!

                  Comment


                  • #10
                    Re: LIBIJA

                    Uuuuuuuuuuuuuu....teorije zavjereeeeee....wrrrrrrrr.....
                    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                    Comment


                    • #11
                      Re: LIBIJA

                      kada god popricam sa frendovima,kolegama,ma bilo kime...svatko ima svoju pricu i misljenje o tome svemu!ljudi moji,ovo sto se dogada,dogada se uvijek sa razlogom i sa odredenim posljedicama.a sada zbog cega,mozda znamo,mozda ne znamo...ali dogada se...i sto mi tu mozemo?ja nisam za te teorije zavjere,lako uvuku covjeka jer ipak covjek lako podlijeze tome...mene to stvarno ne zanima,zao mi je samo svih tih ljudi koji pate radi velikana...samo to...

                      Comment


                      • #12
                        Re: LIBIJA

                        ma kužim te....ali nema smisla se previše opterećivati s tim....Osobito ako diskutiraš sa ljudima koji su najpametniji i oni znaju da je to teorija zavjere Njima su velesile to dojavile i onda su svi ostali glupi koji misle iole drugačije...imaš ih i u ovoj temi npr.
                        A kad treba dići glas, prosvjedovat ili nešto treće-njima je to glupo ili im se neda...*****i

                        Osobno, sumnjam da se ove prirodne katastrofe mogu povezati sa nekim teorijama zavjere.
                        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                        Comment


                        • #13
                          Re: LIBIJA

                          Originally posted by VelikiBlek
                          Pa šta sad....zašto nisu inicirali napad na UAE, Katar, Bahrein, Kuwait, Saudi Arabiju ili Venezuelu na kraju krajeva
                          Mora da puno mrzis navedene drzave
                          Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

                          Comment


                          • #14
                            Re: LIBIJA

                            Nikako, ne mrzim ja nikoga, samo postavljam hipotetsko pitanje za "pametnjakoviće"
                            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                            Comment


                            • #15
                              Re: LIBIJA

                              Naravno.....da mozes...hehehe...
                              Samo mi se cini da ljudi nisu uopste zainteresovani za te dogadaje,a po tvojim postovima i tebi je svejedno.Teorije zavjere su veoma zanimljive i covjeku aktiviraju mastu,,ali u njim uvijek ima istine.Kako god Libija se tice i nas.Kao prvo ona je medu najvecim izvoznicima nafte.Prekine izvoz,,iz toga slijedi poskupljenje nafte.Prekine li ona nadgledati svoje more kao sto i prijeti veliki broj Afrikanaca bi dolazio na crno.Neki navode milijune potencijalnih izbjeglica.Drugo je da su se vece drzave nabrijale na ove dogadaje i potrebno je samo malo da sve ode u p.m.
                              Ipak svi ti protesti i pobune u Africi nisu slucajnost

                              http://2012-transformacijasvijesti.com/ ... i-tsunami/
                              Sto se tice tih potresa nesto vise se moze procitati u tom linku.Navodi se kao namjerno izazvan potres
                              Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

                              Comment

                              Working...
                              X