Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pauza između serija 60 s - kako izvest vjezbu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pauza između serija 60 s - kako izvest vjezbu?

    evo ljudi npr . danas radio bench i prvo ja krenem sa 70 tak kg i sa ovim pauzama i posle 5 serija na je.enom ravnom benchu posle se patio sa 60 kg ..
    a inače kad radim ono "po svom" mogu i 90 kg .. al ovo danas teško skroz jer se izgubi snaga zacas ..
    kako vi radite ?

  • #2
    Re: pauza između serija 60 s - kako izvest vjezbu?

    Ostavi ego kod kuće i to je to, normalno je da ne možeš izvoditi serije sa istom kilažom kao kad se odmaraš 2-3 min. ili po osječaju, vrlo jednostavno, npr. kad izvodiš superserije ili giga serije tek onda ostavi ego sa strane, bitno ti je da stimuliraš misic kako treba
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • #3
      Re: pauza između serija 60 s - kako izvest vjezbu?

      Originally posted by Bilderčić
      evo ljudi npr . danas radio bench i prvo ja krenem sa 70 tak kg i sa ovim pauzama i posle 5 serija na je.enom ravnom benchu posle se patio sa 60 kg ..
      a inače kad radim ono "po svom" mogu i 90 kg .. al ovo danas teško skroz jer se izgubi snaga zacas ..
      kako vi radite ?

      Sve je upoćetku teško, samo radi s pauzama s vremenom ćeš postat izdržljiviji...meni je tako isto bilo na poćetku...samo krkaj

      Comment


      • #4
        Re: pauza između serija 60 s - kako izvest vjezbu?

        Originally posted by CroVk
        Originally posted by Bilderčić
        evo ljudi npr . danas radio bench i prvo ja krenem sa 70 tak kg i sa ovim pauzama i posle 5 serija na je.enom ravnom benchu posle se patio sa 60 kg ..
        a inače kad radim ono "po svom" mogu i 90 kg .. al ovo danas teško skroz jer se izgubi snaga zacas ..
        kako vi radite ?

        Sve je upoćetku teško, samo radi s pauzama s vremenom ćeš postat izdržljiviji...meni je tako isto bilo na poćetku...samo krkaj
        misliš ovim pauzama od 60 s ?
        ma i ja kontam, nije to džaba tako kratko .. cilj je da se to dobro podere mišić i brze će sigurno rast nego s duzim pauzama ko sto sam do sad radio valjda X)

        Comment


        • #5
          Re: Pauza između serija 60 s - kako izvest vjezbu?

          DA...ja osobno radim s pauzama od 30-45s

          Comment

          Working...
          X