Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

    Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

  • #2
    Re: rekreativci ili takmičari?

    treniram ka takmicar, ali sam rekreativac, tj stalo mi je do lijepog izgleda, a i zdravog tijela
    Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

    Comment


    • #3
      Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

      treniraš cijelu godinu jedan program ili radiš treninge mase pa definicije.
      Ja sam pristaša jednog programa ako si rekreativac tj nema treninga mase ni definicije nego neka zlatna sredina.

      Comment


      • #4
        Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

        Comment


        • #5
          Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

          treniram, svaki 4 mjesec drugi program, jednom ili pak dva puta godisnje radim GVT, jer mi najbolje odgovara, a napredak je za vidjeti ....a to masa-definicija, uvijek sam na masi, definisat cu se kada budem smatrao da sam dovoljno masivan, za rezanja
          Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

          Comment


          • #6
            Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

            Originally posted by Niger
            a to masa-definicija, uvijek sam na masi, definisat cu se kada budem smatrao da sam dovoljno masivan, za rezanja
            my man
            To enjoy freedom we have to control ourselves

            Comment


            • #7
              Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

              Originally posted by fricric1974
              treniraš cijelu godinu jedan program ili radiš treninge mase pa definicije.
              Ja sam pristaša jednog programa ako si rekreativac tj nema treninga mase ni definicije nego neka zlatna sredina.
              S takvim pristupom ćeš samo tapkat na mjestu.
              Chill bro

              Comment


              • #8
                Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

                ne bi rekao!biti će sporije.ali za rekreativca po meni je bitno da tijelo lijepo izgleda ali i da je funkcionalno.uzalud ti masa od 120 kg ako se nemožeš sagnut za žavežeš tenisicu.Velike oscilacije u tjelesnoj težini za rekreativca su nepotrebne i opterećuju jetru,srce i kralježnici.

                Comment


                • #9
                  Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

                  Malo preuvelicavas, ali isto volim taj neki sporiji napredak pristup nego nabit 10 kili op cup a od toga 5 kili sala.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

                    Pa da sporiji ali kvalitetniji.a i organizam ima vremena odgovoriti na rast mišića.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

                      Originally posted by Wolfey
                      Malo preuvelicavas, ali isto volim taj neki sporiji napredak pristup nego nabit 10 kili op cup a od toga 5 kili sala.
                      uf da bar ide 5kg miski na 10kg sala

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

                        Originally posted by fricric1974
                        ne bi rekao!biti će sporije.ali za rekreativca po meni je bitno da tijelo lijepo izgleda ali i da je funkcionalno.uzalud ti masa od 120 kg ako se nemožeš sagnut za žavežeš tenisicu.Velike oscilacije u tjelesnoj težini za rekreativca su nepotrebne i opterećuju jetru,srce i kralježnici.
                        Ma šta pričaš ti? Kakva masa od 120kg, daj mi reci jednu osobu s ovog foruma koja je natural odrađivala masu do 120 kg? Funkcionalno? Funkcionalno je da sa 100kg i relativno pristojnim bodyfatom dedliftaš 250kg, čučneš 200 i benčaš 150kg. Na kakvu funkcionalnost ti misliš, da radi trostruki salto u zraku, il šta?

                        Kakav rekreativni i natjecateljski bodybuilding? Ne postoji to u bodybuilding. I za nekoga tko nema natjecateljske ambicije i za nekoga tko se natječe u bodybuildingu postoje ista pravila kako doći do mišićavog tijela. Nema tu izmišljanja tople vode. U bodybuildingu ljude možeš podijeliti eventualno na one koji su natural i one koji koriste steroide, i točka.

                        Ti natural na tu svoju foru možeš napredovati jedno kratko vrijeme, možda par mjeseci, ali kladim se da ćeš za 3 mjeseca kad nešto naučiš o ovom načinu života doći ovdje i pitati "jel mi dobar program za masu" il "jel mi dobar program za definiciju". Ne postoji tu ništa između. Ako je tijelo u deficitu s kalorijama- gubit ćeš kile, ako je u suficitu- dobivat ćeš kile. Istovremeno ćeš dobivat kile i gubit salo nikada. Zato ti kažem da ćeš na taj način samo tapkati na mjestu.

                        Šta se tiče zdravlja, bodybuilding način života je zdraviji nego da se svaki dan prežderavaš sranjima, piješ svaki tjedan do povraćanja, pušiš kutiju cigareta dnevno il si povučeš lajnu par puta tjedno. Zato, nemoj mi govorit da je ovakav način života nezdrav. Nezdravo je samo moje živciranje kad pročitam ovakvu temu.
                        Chill bro

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

                          Soner. Inace ja funkcionalno smatram to sta je moj trener reka kad se mozes igrat sa svojim tijelom tj. kad ga savrseno kontroliras i kontrolirano radis vjezbe sa svojim tijelom. Musle upsi i te ghetto fore, zgibovi, konop, stoj na glavi, micanje zasebnih dijelova tijela itd, malo glupo zvuci, ali nadam se da se kuzi sta ocu rec, ali to je opet druga prica od BB.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

                            Ja oću reći da će ti dizanje 200 kila jako rijetko trebati u životu.Ali da hodaš 5-6 sati,radiš svakodnevne poslove,možeš se počešati po svakom dijelu tijela bez pomagala,ne koristiti lift itd.To ti treba.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

                              Originally posted by fricric1974
                              Ja oću reći da će ti dizanje 200 kila jako rijetko trebati u životu.Ali da hodaš 5-6 sati,radiš svakodnevne poslove,možeš se počešati po svakom dijelu tijela bez pomagala,ne koristiti lift itd.To ti treba.
                              onda se ti cesi po djelovima tjela a nas pusti da dizemo zeljezo

                              Comment

                              Working...
                              X