Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li se može napredovati uz posao sa jednim obrokom?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li se može napredovati uz posao sa jednim obrokom?

    kako vi napredujete ? da li je moguće izdrzat cijeli dan sa jednim obrokom na poslu... kad smo doma mozemo jest vise kad se vratimo , ali radno vrijeme je ujutro pa do 5 sati navecer kako kod koga al uglavnom ovako je ..da li ste "opali" ?

  • #2
    Re: Da li se može napredovati uz posao ' ?

    mozda je i nemoguce napredovat tako kako ti mislis da moze.
    uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

    Comment


    • #3
      Re: Da li se može napredovati uz posao ' ?

      Originally posted by Bilderčić
      kako vi napredujete ? da li je moguće izdrzat cijeli dan sa jednim obrokom na poslu... kad smo doma mozemo jest vise kad se vratimo , ali radno vrijeme je ujutro pa do 5 sati navecer kako kod koga al uglavnom ovako je ..da li ste "opali" ?
      ja radim od 8 do 4 već 4 mjeseca, na posao polazim u 7i10 i vraćam se poslije 4. Nisam osjetio opadanje čak sam i napredovao, samo se moraš organizirat dobro
      “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

      Comment


      • #4
        Re: Da li se može napredovati uz posao ' ?

        pa vecina nas radi,samo sto ti sigurno jedes i na poslu?a on,tako se meni cini zeli jednom ujutro da jede pa nekad navece opet jos jednom
        uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

        Comment


        • #5
          Re: Da li se može napredovati uz posao ' ?

          Originally posted by emco
          pa vecina nas radi,samo sto ti sigurno jedes i na poslu?a on,tako se meni cini zeli jednom ujutro da jede pa nekad navece opet jos jednom
          pa ako jedem nesto proteinsko ujutro kad se spremam, pa kad bude pauza na poslu za obrok ( koliko znam ima se samo jedan pauza i onda mozemo svirat dok raja radnog vremena), eh moguće j nac koju sekundu pa popit proteinski sejk da poslodavac ne vidi da nas nema a hehe, pa kad dođemo kuci jedemo to j 4 obroka, i ubacimo jedan jos eventualno 2 prije spavanja ... valjda ce bit dobro

          Comment


          • #6
            Re: Da li se može napredovati uz posao ' ?

            Originally posted by Bilderčić
            Originally posted by emco
            pa vecina nas radi,samo sto ti sigurno jedes i na poslu?a on,tako se meni cini zeli jednom ujutro da jede pa nekad navece opet jos jednom
            pa ako jedem nesto proteinsko ujutro kad se spremam, pa kad bude pauza na poslu za obrok ( koliko znam ima se samo jedan pauza i onda mozemo svirat dok raja radnog vremena), eh moguće j nac koju sekundu pa popit proteinski sejk da poslodavac ne vidi da nas nema a hehe, pa kad dođemo kuci jedemo to j 4 obroka, i ubacimo jedan jos eventualno 2 prije spavanja ... valjda ce bit dobro
            zavisi sta zelis,koji ti je cilj,je si mrsav?nisi?koji posao radis?
            uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

            Comment


            • #7
              Re: Da li se može napredovati uz posao ' ?

              pa nisam mrsav 185 cm . 84 kg ... medicniski radnik... meni je bitno samo da li će se moći napredovat uz posao jbg

              Comment


              • #8
                Re: Da li se može napredovati uz posao ' ?

                medicinski radnik ne bi postavljao takvo pitanje.
                uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

                Comment


                • #9
                  Re: Da li se može napredovati uz posao ' ?

                  pogledaj http://www.leangains.com/ i googlaj Intermittent Fasting
                  “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                  Comment

                  Working...
                  X