Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li netko od vas kupuje BB časopise, ako da, koje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li netko od vas kupuje BB časopise, ako da, koje?

    ljudi zanima me da li netko od vas kupuje časopise,i ako da,koje?

  • #2
    Re: bodybuilding časopisi

    Mislim da je vrijeme tih body building casopisa proslo...Npr. u mojoj teretani uvijek nekakvi casopisi dolaze i samo se redaju nitko ih ne kupuje...A kad se malo razmisli zasto kupovati kad na ovakvim portalima mozemo sve naci sto nas zanima o bodybuildingu i nekakvim takmicenjima i uspjesima nekih bodybuildera....I za te pare bolje uzeti proteinsku plocicu....Vise se isplati.....
    Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

    Comment


    • #3
      Re: bodybuilding časopisi

      Rađe potroši novce i kupi koju bb knjigu.
      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

      Comment


      • #4
        Re: bodybuilding časopisi

        to zapravo i nisu časopisi, nego reklamni materijal kompanija koje proizvode suplemente. Da su ovakvi kupovao bi ih, a i volim ovakvu estetiku tela. Za mene je Ronnie monstrum
        http://www.oldtimestrongman.com/blog...0Magazine.html
        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
        mind, it doesn’t matter.”

        Comment


        • #5
          Re: bodybuilding časopisi

          Slazem se i s time.Sto se tice Ronnie coleman....................hmmmm
          Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

          Comment


          • #6
            Re: bodybuilding časopisi

            ima meni toga tona u teretani pa citan izmedju serija

            Comment


            • #7
              Re: Sa li netko od vas kupuje BB časopise, ako da, koje?

              Hehe, te BB časopise sam kupovao dok sam se upoznavao s BBom prije jedno 3 godine Imam punu kartonsku kutiju Muscle Sporta, Fitnessa, par brojeva Flexa i Hrvatskog Bodybuildinga iz 90ih i još poneki broj na engleskom i njemačkom jeziku i ne mogu reći da se ne može naći dobrih informacija. Samo, nemoj biti lud i kupovati nove brojeve jer su 20kn, ako si iz zagreba zaleti se do Hrelića nedjeljom ujutro i imaš par stričeka koji prodaju starije časopise pa se kod njih ponekad zna naći pokoji broj tih BB časopisa za 5kn/kom
              Chill bro

              Comment

              Working...
              X