Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako dodatno zaraditi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako dodatno zaraditi?

    Ovaj forum i bodibilding i nacin zivota sve je to lepo i ja sam spravio sebi trening i postujem prehranu i to dobro funkcionise ali kao veciti problem namece se kolicina para jer uz ovaj sport jedan od najvecih rezultata je da mozete neverovatno lakse podici svoj novcanik...pa u ovoj temi mozemo razgovorati i razmenjivati nacine na koje neko dodatno zaradjuje a da to nije standardni posao,najbolji primer je kladjenje
    get the fuck out of your comfort zone

    the only thing that interferes with my learning is my education

    Imperare sibi maximum imperium est. To rule yourself is the ultimate power

  • #2
    Re: Profit

    Klađenje, pljačka, dilanje.. Ima puno načina.

    Comment


    • #3
      Re: Profit

      Uvoz


      P.S

      Dilam od igle do lokomotive po kul cijenama...ako tko šta treba PM wuhuuu free reklama

      Comment


      • #4
        Re: Profit

        reketarenje

        Comment


        • #5
          Re: Profit

          Originally posted by FEARiTseLF
          reketarenje
          Slezem se, tenis je jedan od najbolje placenih sportova.

          Cuj, sve ovisi kako se snades. Neki snimaju reklame, neki raznose pizzu a neki jbg nista.

          Ja vec godinama pokusavam dobit posao u DancingBearu, no kazu da mi je prevelik da bi samo plasio klijentice.
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • #6
            Re: Profit

            Originally posted by FEARiTseLF
            reketarenje
            dječja posla

            Kamatarenje definitivno ako imaš viška novca. Naravno ne mislim na prijetnje, čelavce, mafija ovo ono, nego nekom posudiš novce i odete u javnog bilježnika, sve se ovjeri, potpiše i sve je regularno i bez incidenata.

            Posudiš nekom 100 000 eura i odete u javnog bilježnika i on založi stan od 120 000e i ako ti novce ne vrati u dogovorenom roku ti upadaš u stan Ako su manje cifre u pitanju onda se založi auto, motor, brod,.....

            Evo imam primjer iz ulice lika koji je u kamatara posudio oko 65 000 e za preuređenje stana, a založio je obiteljsku kuću vrijednu više stotina tisuća eura. Sve je išlo preko javnog bilježnika i ***** naravno nije vratio novce i mater, otac, brat i on završe na ulici al ovi upadnu u finu kuću.
            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • #7
              Re: Profit

              Originally posted by sthooligan
              Originally posted by FEARiTseLF
              reketarenje
              dječja posla

              Kamatarenje definitivno ako imaš viška novca. Naravno ne mislim na prijetnje, čelavce, mafija ovo ono, nego nekom posudiš novce i odete u javnog bilježnika, sve se ovjeri, potpiše i sve je regularno i bez incidenata.

              Posudiš nekom 100 000 eura i odete u javnog bilježnika i on založi stan od 120 000e i ako ti novce ne vrati u dogovorenom roku ti upadaš u stan Ako su manje cifre u pitanju onda se založi auto, motor, brod,.....

              Evo imam primjer iz ulice lika koji je u kamatara posudio oko 65 000 e za preuređenje stana, a založio je obiteljsku kuću vrijednu više stotina tisuća eura. Sve je išlo preko javnog bilježnika i de..l naravno nije vratio novce i mater, otac, brat i on završe na ulici al ovi upadnu u finu kuću.

              Comment

              Working...
              X