Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sportska obuca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sportska obuca?

    Naime, trenutno kupujem nove tenisice pa sam se malo raspitivao i zanima me sta vi nosite? I ima li tko kakavu preporuku neke kvalitetne tenisice za trcanje po zemlji/asfaltu?

    Ehh da, i ima li tko kakavih iskustava sa ovim tenisicama (Nike Free) http://www.freesoutlet.com/images/Nike- ... een-01.jpg
    Te cuo sam da su najbolje firme ASICS, Mezuno i New Balance, tko kakve preporuke od navedenog?
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

  • #2
    Re: Sportska obuca?

    DA! Ja sam imao iskustva s tim Nike! I samo mogu da preporučim, jer nikad u životu nisam imao nešto udobnije i izdržljivije. A lagane su kao perce. Kupuj!
    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
    mind, it doesn’t matter.”

    Comment


    • #3
      Re: Sportska obuca?

      Kupio sam ih za trčanje i od tada ne izlazim iz njih, bilo je odmah kupujem dva para
      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • #4
        Re: Sportska obuca?

        Imaš u Deichmanu baš za trčanje.Svi modeli su ti sniženi na 300kn

        Comment


        • #5
          Re: Sportska obuca?

          Originally posted by vege
          DA! Ja sam imao iskustva s tim Nike! I samo mogu da preporučim, jer nikad u životu nisam imao nešto udobnije i izdržljivije. A lagane su kao perce. Kupuj!
          Originally posted by vege
          Kupio sam ih za trčanje i od tada ne izlazim iz njih, bilo je odmah kupujem dva para
          također toplo preporucujen Nike i Adidas...adidas su mi se pokazale jos izdrzljivije jer cesto igran kosarku na asfaltu. Uglavnon toliko su udobne da san stalno u njima o sto vege kaze
          Originally posted by Jurica
          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

          Comment


          • #6
            Re: Sportska obuca?

            Ali ove Nike specijalno su super, sa ovim laganim i super-savitljivim đonom, ma milina
            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
            mind, it doesn’t matter.”

            Comment


            • #7
              Re: Sportska obuca?

              Originally posted by bilder18
              Imaš u Deichmanu baš za trčanje.Svi modeli su ti sniženi na 300kn
              U Deichmanu sam kupio prosle Adidas kao sportske za cca 360kn i niti pola godine nije proslo vec mi se dzon odljepio na 7 mjesta i onaj pod petom kao suspenzor mi se takode odljepio. A da ne kazem da sam ozljedio petu u tim tenisicama iako kao amortiziraju. Sad neznam jel istina sto govore da Deichman ima fake marke ili su bas te uzasne kvalitete. Frendu se isto dogodilo na tim istim tenisicama. Tako da ja od Deichmana bjezim glavom bez obzira.
              Prosle Nike Air isto kao sportske su mi se odljepile od dzona na jednoj nozi no nakon valjda prek godinu dana koristenja.

              Nego sto se tice ovih Nike Free, po kakvim podlogama trcite i kolike dionice? Cuo sam da za preko 5km po asfaltu nevaljaju, dok su za zemljane podloge odlicne. I je li itko probao sprintat u njima i nema trganja dzonova i sl. I isplate li se sad predjesen uzet (Imao bi druge za blato i snjeg naravno)?
              Ispricavam se na toliko pitanja no zanima me da uzmem kvalitetno, ocu postene tenisice koje cu koristit doslovno svakodnevno barem pola godine/godinu, a vec sam ozljedivao noge pa mi je to vazno, a to nije bas badava pa da uzmem 5 komada pa koje su mi najbolje.
              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
              Napreduje se... Avatar^^

              Comment


              • #8
                Re: Sportska obuca?

                Originally posted by Aronnax

                U Deichmanu sam kupio prosle Adidas kao sportske za cca 360kn i niti pola godine nije proslo vec mi se dzon odljepio na 7 mjesta i onaj pod petom kao suspenzor mi se takode odljepio. A da ne kazem da sam ozljedio petu u tim tenisicama iako kao amortiziraju. Sad neznam jel istina sto govore da Deichman ima fake marke ili su bas te uzasne kvalitete. Frendu se isto dogodilo na tim istim tenisicama. Tako da ja od Deichmana bjezim glavom bez obzira.
                Prosle Nike Air isto kao sportske su mi se odljepile od dzona na jednoj nozi no nakon valjda prek godinu dana koristenja.
                Neznam što da ti kažem.Mene moje adidas iz Deichmana još uvijek služe,a kupio sam ih prije godinu i kusur

                Comment


                • #9
                  Re: Sportska obuca?

                  shoxe najjaca stvar : )))

                  Comment


                  • #10
                    Re: Sportska obuca?

                    Originally posted by FEARiTseLF
                    shoxe najjaca stvar : )))
                    To je ovo sto kazem da sam imao pa mi se odljepilo vanjski dio naprijed od dzona, kako je onaj prednji dio kao od samo 2 dijela (lijevog i desnog) napravljen.
                    Inace super tenisice, no nisu mi bas za trcanje na duge staze preudobne. (no mogu komotno proc i za normalne - ne sportske pa je to plus )
                    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                    Napreduje se... Avatar^^

                    Comment


                    • #11
                      Re: Sportska obuca?

                      Kupio gore navedene Nike Free i pre udobne su!
                      Moram ih samo isprobat vani!
                      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                      Napreduje se... Avatar^^

                      Comment


                      • #12
                        Re: Sportska obuca?

                        Originally posted by Aronnax
                        Kupio gore navedene Nike Free i pre udobne su!
                        Moram ih samo isprobat vani!
                        Kulike novčića? Di ?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Sportska obuca?

                          Originally posted by bilder18
                          Originally posted by Aronnax
                          Kupio gore navedene Nike Free i pre udobne su!
                          Moram ih samo isprobat vani!
                          Kulike novčića? Di ?
                          799kn Nike ducan u City Centru Zagreb. Te kao zadnja edicija koliko sam skuzio Run 2+.
                          Makar ima i na Teinisice.hr (ne reklamiram nis), no kad se plate porezi i carine skoro pa isto dode a jos ih cekas tjedan-dva.
                          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                          Napreduje se... Avatar^^

                          Comment


                          • #14
                            Re: Sportska obuca?

                            tako i treba.. samo NIKE.. ostavi se tih deichamana i kako već dućana.. samo u nikea, drugdi nekupuj.. ko zna šta valjaju po tim seljačkim shopovima..
                            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                            Comment


                            • #15
                              Re: Sportska obuca?

                              ja sam uzeo nove adidas cc ride, 850kn, trcao na svim podlogama...
                              svaka preporuka.

                              http://www.adidas.com/running/uk/produc ... ct/G42229/
                              There is a price to pay for everything you gain.

                              Comment

                              Working...
                              X