Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

    ljudi ne znam kako al stalno mi bench zna "zapet" na 80 kg a treniram evo godinu.. u stanju sam mnogo vece tezine kad ima mala pomoc spotera al sam slaboo
    pogleda i ovaj video na netu.. pogledajte koliko mrsav lik ruka mu je mozda oko 35 cm a dize s bucicama bench sa 35 kg .. ja 3 put bolje od njeg izgledam a jedva sa 30 siguran sam i da dosta vas ne moze ovo uradit.. jel ima neko jacanje posebnog misica ili metode za brze povecavanje snage na benchu on mi je problem.. a mrtvo dizanje cucanj stavrno su jaki.. mrtvo radim preko 150 kg

  • #2
    Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

    http://www.youtube.com/watch?v=CYGn5...eature=related

    Comment


    • #3
      Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

      http://www.strongbench.com/index.htm
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • #4
        Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

        jel ovaj program radim 3 puta sedmicno za navedeni period... sta sa ostalim vjezbama bicep.. noge itd.. ?

        Comment


        • #5
          Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

          Fakat nemam pojma. Znam samo da je ovo od Milana Jovanovića program za bench press. Nisam ga, za sebe, uopće proučavao.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #6
            Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

            omg opet ovaj tip, pavlek jesi to ti ?
            samo pocni radit program za snagu, tipa 5/3/1 ili nes slicno. i jedi puno.

            btw ima i takozvani "cue", prijevoda na nas jezik i nema bas.
            zamisli da:
            1) odgurujes sebe u klupu.
            2) zelis rastrgat sipku. tj razvuc je
            3) stisni cijelo tijelo. ukljucujuci donji dio ledja, noge, latove

            ovo su samo neki. al ako nemas snage djaba ti svi cue-ovi
            Last edited by Archiv3r; 16-10-11, 15:33.
            Originally posted by Bilderčić
            Originally posted by Dehydronator
            sve do grama tjedno je natural
            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

            Comment


            • #7
              Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

              ok a sta kazete na tog lika sto radi s bucicama ?

              Comment


              • #8
                Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

                Originally posted by Bilderčić
                Originally posted by Dehydronator
                sve do grama tjedno je natural
                gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                Comment


                • #9
                  Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

                  Pa dečku očito leži taj pokret. Ništa čudno. Ja potegnem 200 na DLu, a dečko iz teretane, 5 godina mlađi, 10 kg lakši, potegne 210. Jebiga, dugo vježba i dobro mu je posloženo tijelo za tu vježbu.
                  Originally posted by magarac
                  pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                  dzaba mu sve

                  Comment


                  • #10
                    Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

                    Originally posted by Dida View Post
                    Pa dečku očito leži taj pokret. Ništa čudno. Ja potegnem 200 na DLu, a dečko iz teretane, 5 godina mlađi, 10 kg lakši, potegne 210. Jebiga, dugo vježba i dobro mu je posloženo tijelo za tu vježbu.
                    OK, a kakav si ti sa bench pressom i koliko dugo treniras ako toliko mozes na mrtvom ?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

                      Nisam dugo testirao max na benchu, al pretpostavljam da bih mogao 110 kg. Sa 100 napravim 4-5 ponavljanja. A treniram 4 godine, ali bilderski. Ne zamaram se maxevima.
                      Originally posted by magarac
                      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                      dzaba mu sve

                      Comment


                      • #12
                        Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

                        i ja san ima isti problem doša san na mrtvu točku na benču i s nje se nisan moga maknit isto je to bilo oko 80,ja san probija liftove na način da san 2 puta prsa radija tjedno ponediljak i zadnji dan treninga u tjednu petak/subota,s fokusom na benč dobro bi se zagrija i radija serije s 80% tezine koliko inace mos dignit znaci ako mos 100 s 80 kg i to 5 serija po bar 8 ponavljanja,neko ti triba bit tu da izvuce ove zadnje,dosta bitna stvar kod benča je šta dosta ljudi nepravilno ruke drzi u polozaju pod 90 stupnjeva u odnosu na struk šta pogađa više rame i brzo odbijaju šipku od sise di se gubi onaj osjećaj tezine na sisi...probaj cilo vrime kontrolirat tezinu malo sporije spustat nego inace i nakon misec dana ces postic sta si tija

                        Comment


                        • #13
                          Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

                          hvala ) nego dida .. jel cu prsa brze razvit i da l ce bit veca ako budem i ja " bilderski" trenirao il se asocirao na sto vece kilaze .. jer neko kaze nema mase prsa bez velikih kilaza

                          Comment


                          • #14
                            Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

                            Osnovna razlika između bodybuilding treninga i powerlifting treninga je u tome što ti je s prvim cilj dobiti što veće mišiće, a s drugim ti je cilj dignuti što veći uteg. Dakle, ako su ti cilj velika prsa treniraš "bilderski". Bilderski način vježbanja ne označava rad s malim kilažama i beskonačnim pumpanjem. Samo označava to da ti nije primarno dignuti što više na benchu, mrtvom i čučnju. To ne znači da se i bilderi kojput ne igraju s tim kolko mogu dignuti i ne ukomponiraju malo powerliftinga u svoj trening.

                            Primjer powerlifting treninga za bench je ono što sam ti linkao gore. Dakle, vidiš da se tu u svakom treningu forsiraju mišići koji rade kod bench pressa. Taj trening možda uopće neće dovesti do mišićne hipertrofije jer će frekvencija treninga biti prevelika da bi se mišić stigao odmarati i rasti, ali će zato sigurno dovesti do povećanja kilaže u benchu.

                            Ti ako radiš neki split program pa odlučiš umjesto 8-12 ponavljanja raditi 4-6 ponavljanja, ne znači da treniraš manje "bilderski".
                            Originally posted by magarac
                            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                            dzaba mu sve

                            Comment


                            • #15
                              Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

                              Primjer powerlifting treninga za bench je ono što sam ti linkao gore. Dakle, vidiš da se tu u svakom treningu forsiraju mišići koji rade kod bench pressa. Taj trening možda uopće neće dovesti do mišićne hipertrofije jer će frekvencija treninga biti prevelika da bi se mišić stigao odmarati i rasti, ali će zato sigurno dovesti do povećanja kilaže u benchu.
                              da dobro receno i iskusia san ovo na sebi par mjeseci sta san forsira osnovne liftove, snaga skace u nebesa a sta se hipertrofije tice...i ne bas

                              Comment

                              Working...
                              X