Announcement

Collapse
No announcement yet.

bolovi u rucnim zglobovima?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bolovi u rucnim zglobovima?

    bok ljudi...vec u teretanu idem negdje 4 mj i vec prije nego sto sam poceo trenirati me bolio zglob izmedu podlaktice i sake na desnoj ruci...ako na primjer idem radit sklekove i ne radim ih na sakama nego tako da su dlan i podlaktica u "L" pocne me boljeti.
    u teretani sam cuo da je moguce da se tetiva istegla jer sporije raste od misica...
    sto vi mislite?
    hvala

  • #2
    Re: bolovi u zglobu desne ruke

    sklekove nikad ne raditi sa dlanovima na podu. Što se boli tiče, proći će, samo prije svakog treninga ih izvrti da ih zagriješ. I ne pretjeruj s težinama u benču npr, jer takve vježbe jako opterećuju zglobove.

    Comment


    • #3
      Re: bolovi u zglobu desne ruke

      a dobro...makar je to mene pocelo boliti vec prije kretanja u teretanu...znaci da me to poboljeva vec cca 5 mj...istina da radim na podlaktici pa mozda zato nikak da se oporavi...

      Comment


      • #4
        Re: bolovi u zglobu desne ruke

        Ako ne sojetiš poboljšanje stanja "prirodnim putem" provaj sa elastijontom od labrade

        Comment


        • #5
          bolovi u rucnim zglobovima?

          ljudi evo sve cesce nakon treninga iman strasne bolove u laktovima i ramenima.pijem kreatin prije treninga dali to moze bit zbog toga.i dali je itko imao ovakvo iskustvo.i jos nesto vjezbam od 1 miseca prsne misice dovea sam ih do toga da mogu dignuti koliko ocu kg na spravi ali oni se nisu nesto znatno povecali.nikako da ih povecam kao i druge misice na tijelu,molio bi neki savjet?hvala!

          Comment


          • #6
            Re: bolovi u rucnim zglobovima?

            bolovi u laktovima i ramenima?

            uzmi bar tjedan dana pauze, kao prvo. ako i dalje bude bolilo, nabavi onaj elasti joint, brijem da to pomaže.
            ali inače, tehnika ti je očito užas živi. Tj, koja je to sprava?

            Comment


            • #7
              Re: bolovi u rucnim zglobovima?

              ne boli me to poslin sprave nego poslim treninga boksa.a sta se tice tenike boksa ona je ok,bolovi su poceli u zadnje vrijeme!sta mislite na sklekove sa skroz skupljenim rukama,koliko je dobro sa prsa?

              Comment


              • #8
                Re: bolovi u rucnim zglobovima?

                *****o si objasnio, bravo.
                i ne, bol u zglobovima nije dobra.
                takvi sklekovi nisu dobri za razvoj prsa.

                Comment


                • #9
                  Re: bolovi u rucnim zglobovima?

                  zglobovi bole inace od boksa,jos ako nemas bandaze i rukavice...ramena takoder,ona sudjeluju puno kod boksa. kak dugo boksas opce,mislim kad si poceo,kolko puta na tjedan i al ti je vreca tvrda?

                  meni je vreca npr tvrda ko sam vrag,kad sam prvi puta poceo boksat drugi dan su mi zglobovi natekli,sve boljelo kvragu,sad kad sam se naviknuo bez rukavica i bandaza, i zid bi udario al opet ak malo duze nisi boksao pa ides boksat opet osjecas bol u ramenima i zglobu na ruci

                  Comment


                  • #10
                    Re: bolovi u rucnim zglobovima?

                    Ako te bole rucni zglobovi nakon boksa preko rukavica i bandaza, tehnika ti definitvno nie "ok".
                    Isto ako te bole laktovi. Bol u misicu ramena se moze objasniti nenavikntoscu tog misica na odredjeni pokret, ali bol u casici ramena ja znak da krivo udaras.
                    Pitaj malo trenera da te iskorigira i da vidi kakvi su ti udarci, jer bi moglo doci do ozbiljnijih ozljeda ako nastavis ovako.

                    Comment


                    • #11
                      rucni zglobovi pomoc!

                      sad sam se vratio iz teretane.kada sam radio bench press 95kg x 4 Ponavljana nekolko serija,osjetio sam prilikom dizanja i spustanja tegova velku opterecenost u zglobovima vise nisam smjeo raditi koji je razlog tolike opterecenosti i boloa u zglobovima??

                      Comment


                      • #12
                        Re: rucni zglobovi pomoc!

                        kako držiš šipku?

                        Comment


                        • #13
                          Re: rucni zglobovi pomoc!

                          normalno kako bi drzo?

                          Comment


                          • #14
                            Re: rucni zglobovi pomoc!

                            Comment


                            • #15
                              Re: rucni zglobovi pomoc!

                              mozda se malo iskrivi oko sake zglob??

                              Comment

                              Working...
                              X