Announcement

Collapse
No announcement yet.

Listovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Listovi

    evo..radio sam listove nakon 2 mjeseca..i imam upalu vec 2. dan...i jedva hodma..to mi se prvi put u zivotu desilo..ndm se da bu 3 dana samo trajalo..

    ndm se da nebre nist ozbiljno biti..jer fakat mi je upala jako jaka...:S..nikad mi nist nije bilo tako upaljeno..:S

  • #2
    Re: Listovi

    kad radim noge...imam upalu po 7 dana da nemogu hodat...po meni je najgore kad umas uplu nogu...procice te..

    Comment


    • #3
      Re: Listovi

      iz tog razloga nikad ne ubijam baš noge...ono, mogu ja bit hardkor al džabe kad hodam koda me zguzilo 10 crnaca 5 dana poslje

      Comment


      • #4
        Re: Listovi

        Originally posted by Marijan
        iz tog razloga nikad ne ubijam baš noge...ono, mogu ja bit hardkor al džabe kad hodam koda me zguzilo 10 crnaca 5 dana poslje

        ah znaci tak svima..uvijek dobim upale prsa i noge od cucnjeva..al listove jos nisam dobio..i sad kad sam dobio..to je za popizditi..:S...ah..:S

        Comment


        • #5
          Re: Listovi

          nis cudno, meni se noge jedva oporave do sljedeceg treninga ako ih pozelim ubit (radim subotom)...
          ne zgazim ih uvijek ako mi trebaju tokom tijedna noge zbog drugihh obveza
          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

          Comment


          • #6
            Re: Listovi

            da, sad pogotovo za kardio npr...

            Comment


            • #7
              Re: Listovi

              Pozdrav

              Imam problem oko listova. Svaki put kad odradim listove, dobijem upalu samo lijevog lista, a u desnome listu mi se dogodi mala upala, skoro nikakva...
              Zanima me dali je to mozda problem u krivom izvođenju vjezba ili je to normalno posto u normalnom zivotu puno vise opterecujem desni list, pa je naviknuo na napor....molim pomoć

              Hvala

              Comment

              Working...
              X