Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u laktu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u laktu

    Juče nakon treninga prsa sam uradio koje propadanje ( slab sam u propadanjima pa eto malo da se oporavim sam htio), međutim nakon druge serije sam osjetio jak bol iznad lakta, prestao sam sa treningom i baš se brinem, je li nešta hronično, hoću li moći više trenirati ((
    Boli me tačno gdje je ova crvena strijelica.
    Attached Files

  • #2
    Re: Bol u laktu

    Nije valjda onaj teniski lakat

    Comment


    • #3
      Re: Bol u laktu

      Nema odgovora ?

      Comment


      • #4
        Re: Bol u laktu

        To ti je uobičajeno u ovon sportu, probaj izbjegavat tu vježbu, il se manje spuštaj.
        "What the mind believes the body achieves."

        Comment


        • #5
          Re: Bol u laktu

          Originally posted by bot1950 View Post
          To ti je uobičajeno u ovon sportu, probaj izbjegavat tu vježbu, il se manje spuštaj.
          Da, ali ne boli me lakat već malo iznad lakta kao neko udubljenje, i da li je to teniski lakat.Nije mi samo do vježbe, sad nmg ništa raditi što traži pokret guranja niji ekstenzije tricepsa.
          Sry ako dosađujem ali koliko bi trebalo odmoriti prije nego što ponovo budem radio prsa, pošto noge, ramena, i leđa mogu raditi.

          Comment


          • #6
            Re: Bol u laktu

            Da, to se i meni dešavalo kod triceps povlačenja konopon, posli ne možeš ni gurnit klupicu, a da ne zaboli.

            Bol se više ne pojavljuje, vjerojatno se tilo naviklo. Imaš već ovakav jedan topic pa pogledaj, pisali su o nekin kremama, stavljanju leda,...
            "What the mind believes the body achieves."

            Comment


            • #7
              Re: Bol u laktu

              Originally posted by bot1950 View Post
              Da, to se i meni dešavalo kod triceps povlačenja konopon, posli ne možeš ni gurnit klupicu, a da ne zaboli.

              Bol se više ne pojavljuje, vjerojatno se tilo naviklo. Imaš već ovakav jedan topic pa pogledaj, pisali su o nekin kremama, stavljanju leda,...
              Hvala ti oraspoložio si me, u 7 sam se probudio da bi guglao o ovome, potražiću taj topic

              Comment


              • #8
                Re: Bol u laktu

                No Dol u apoteci,4 tablete dnevno,bez treninga tog dela tela,tj izbegavati svaki pokret koji dovodi i do najmanjeg bola u laktu...posle 15-20 dana bi trebalo da bude bolje...i poneki tretman bioptron lampom bi pomogao

                Comment


                • #9
                  Re: Bol u laktu

                  Taj No Dol, ima li ga u apotekama i kolka mu je cijena ?
                  EDIT: Koliko dugo bi trebao koristiti No DOl
                  Last edited by m0nstrum; 20-09-12, 21:18.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bol u laktu

                    nodol_kapsule.jpg pokusaj da nadjes ,to je ovo
                    U Srbiji ima u svakoj apoteci
                    Last edited by 2BIG; 20-09-12, 21:19.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Bol u laktu

                      Edit pogledaj

                      Comment


                      • #12
                        Re: Bol u laktu

                        2BIG bio sam u apoteci i imaju NO DOL kao kremu, pa koja je razlika i koje je bolje i zašto?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Bol u laktu

                          Znaci postoji na trzistu kod vas? Trazi tablete,razlika ja nebo i zemlja (na papiru je slicno ali u praksi se pokazalo kao drugacije),jedine kreme,gelovi koji imaju smisla da se uzimaju je neki gel tipa biofreeze jer trenutno umanji bol,ali to ne znaci da je problem manji i da treba otrcati odmah u gym jer vise ne boli toliko,naprotiv, on nista ne resava,sem sto trpis manju bol,ali terapija je neophodna,ona koja leci "iznutra"
                          Originally posted by m0nstrum View Post
                          2BIG bio sam u apoteci i imaju NO DOL kao kremu, pa koja je razlika i koje je bolje i zašto?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Bol u laktu

                            imas preparate za zastitu zglobova i hrskavica i tetiva u svakom BB shop-u......to uzmi nije skupo i koristi mjesec dva...

                            Comment

                            Working...
                            X