Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trnci u lijevoj ruci i dlanu ??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trnci u lijevoj ruci i dlanu ??

    Pozz,evo prvo da opišem simtome,znači boli nema ali nekad znam osjetit laganu bol u laktu,točnije u živcu,zatim trnci mi se šire od lakta (povremeno) do prstiju i to na malom prstu i prstu do njega isto tako mi trne i taj dio dlana.
    Osječam kako mi je ruka sve slabija i slabija,inače ovo traje već nekih 20-ak dana,a u zadnjih par dana trnci se javljaju i dok spavam,tako da me sad polako to i zabrinjava.
    Ima li netko iskustva,dali se možda radi o ozlijedi živaca?
    Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

  • #2
    Re: Trnci u lijevoj ruci i dlanu ??

    moze biti da je od velikog preopterecenja,moze biti da je od srca,moze biti da ti se suzila neka krvna zila..isto to mi se desavalo otisao sam kod doktora rekao mi je da sam se izlagao prevelikom opterecenju i dao mi neke tablete sad je sve ok.najbolje otiđi do doktora da se uvjeris pusti sta ljudi pricaju.i da znam da je sugav osjecaj pogotovo kad se u pol noci probudis ono utrnila cjela ruka..xD

    Comment


    • #3
      Re: Trnci u lijevoj ruci i dlanu ??

      Da se ti nisi negdje udario malo jače? (oko područja lakta)


      Inače, meni bi utrnula ruka ili noga samo u slučaju ako sam opet zaspao ko kreten.
      Dakle, znam zaspati u najglupljim pozama koje je čovječanstvo ikad vidjelo, to nije otvoreno za širu javnost

      Zamisli da ti cijela noga otrne, pa fakat moraš zaspat ko kreten za tak nekaj

      Sorry kaj offtopičarim
      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

      http://www.facebook.com/adoni.costo
      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

      Comment


      • #4
        Re: Trnci u lijevoj ruci i dlanu ??

        Svakako ću otići kod doktora,malo sam se okolo raspitivao i skvako kaže drugačije,nadam se da nije ništa ozbiljno,a trne mi tokom cijelog dana,na treningu isto tako,užasan osječaj,a udarca nije nikakvog bilo.
        Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

        Comment


        • #5
          Re: Trnci u lijevoj ruci i dlanu ??

          javi svakako sta ti je reko doc.

          Comment


          • #6
            Re: Trnci u lijevoj ruci i dlanu ??

            Pozz,evo bio sam kod doktora,doktorica opće prakse me uputila kod ortopeda koji sumlja da imam sindrom karpalnog kanala.
            Prepisali su mi neki sprej protiv bolova i vitamin B6 dok se ne naprave nalazi koji će 100% potvrditi .
            Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

            Comment


            • #7
              Re: Trnci u lijevoj ruci i dlanu ??

              Meni ponekad zna trnuti desna ruka od lakta prema šaci kad radim propadanja za prsa ili triceps propadanja na klupici. Užasan osjećaj

              Comment


              • #8
                Re: Trnci u lijevoj ruci i dlanu ??

                I meni se to pocelo dogadat, pa sam umjesto triceps propadanja ubacio uski bench i sad je puno bolje

                Comment


                • #9
                  Re: Trnci u lijevoj ruci i dlanu ??

                  Pritisnut ti je ulnarni živac. On inervira četvrti i peti prst ruke i taj dio dlana. Ako trnci kreću od lakta, najvjerojatnije je pritisnut negdje u laktu. Da imaš sindrom karpalnog tunela, trnila bi ti samo šaka. A to možeš i sam provjerit. Savij šaku pod 90 stupnjeva ia ko ti u roku od minut počne trnit, vjerojatno je sindrom karpalnog tunela...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Trnci u lijevoj ruci i dlanu ??

                    Nisam siguran, ali sam cuo da ruka/dlan trnu ukoliko imas problem s vratnom kicmom, najbolje da odes na pregled i vidis.
                    Don't Stop Tryin'



                    Comment

                    Working...
                    X