Announcement

Collapse
No announcement yet.

Parcijalna ruptura supraspinatusa - pojavila se tupa bol na koju se nisam obrača

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Parcijalna ruptura supraspinatusa - pojavila se tupa bol na koju se nisam obrača

    Napravia sam snimku MR-a gdje se vidi parcijalna ruptura supraspinatusa veličine 10x7x2mm
    Imali li tko na forumu iskustva sa ovakvom ozljedom ramena
    Inače mogu radit sve pokrete s ramenom i sve druge tetive su očuvane ali imam tupu bol u ramenu koja se uglavnom javlja noću

  • #2
    Re: Parcijalna ruptura supraspinatusa

    kako si to uspio, jesi radio potisak i lat masinu iza glave ?
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Parcijalna ruptura supraspinatusa

      Vjerovatno kad sam radia potisak . Pojavila se neka tupa bol na koju nisam obrača pozornost i tako je vučem već par mjeseci, pošto bol nije prošla ni nakon pauze napravia sam snimku MR.a koja je pokazala parcijalnu rupturu supraspinatusa

      Comment


      • #4
        bol u ramenu

        Poštovani,

        Iman bol u ramenu već duže vrijeme, napravia sam pauzu ,radio fizikalne terapije ali bol nikako da nestane
        Prije par dana primio sam i blokadu al bol još uvijek osjećam
        Nalaz MR-a upućuje na parcijalnu leziju supraspinatusa veličine 10x7x2mm

        Molio bi da mi date nekakav savijet
        Dali se može ovaj problem pokušati riješiti sa terapijom udarnog vala ili bi trebao primiti još koju blokadu

        Unaprijed zahvaljujem

        Comment

        Working...
        X