Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koljeno se pomaknulo, nekako otislo lijevo i onda se vratilo - Malo boli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koljeno se pomaknulo, nekako otislo lijevo i onda se vratilo - Malo boli

    Danas mi se na treningu koljeno pomaknulo nekako otislo lijevo i onda se vratilo o.O Malo boli,pogotovo kad pokusam ispravit nogu...Jel trebam mirovat ili mozda nosit steznik?

  • #2
    Re: Koljeno se pomaknulo, nekako otislo lijevo i onda se vratilo - Malo boli

    meni se to jednom desilo, luksacija patele (luxatio patellae)..muke žive, išla sam na fizikalnu terapiju 2 mjeseca (btw tjerali me da radim vježbe sa tegićima od 1kg, ja ono wtf) i naravno nisam smjela u teretanu..odmah mi htjeli operisati, kao ne smije to iskakati i tako to, sva sreća pa nisam, iako sam bila mlada i luda
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • #3
      Re: Koljeno se pomaknulo, nekako otislo lijevo i onda se vratilo - Malo boli

      Odi kod nekog fizioterapeuta neka ti napravi test koji se popularno zove "ladica" , ako ti to koljeno napravi onda si počupao ligamente, ako ne onda si ih samo nategnuo. U svakom slučaju preporuča se pauza od 3 tjedna.

      Comment


      • #4
        Re: Koljeno se pomaknulo, nekako otislo lijevo i onda se vratilo - Malo boli

        Originally posted by AlisterC View Post
        Odi kod nekog fizioterapeuta neka ti napravi test koji se popularno zove "ladica" , ako ti to koljeno napravi onda si počupao ligamente, ako ne onda si ih samo nategnuo. U svakom slučaju preporuča se pauza od 3 tjedna.
        P.s Pod pauzom mislim na vježbe za noge.

        Comment

        Working...
        X