Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ruptura lista

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ruptura lista

    Ja sam valjda neki teški specijalac kad sam uspio nešto gotovo nemoguće - strgao sam list kod čučnja s bandažama. Imam hematom s vanjske strane gležnja, a s unutarnje mi je sve plavo. List boli konstantno i kod mirovanja i kod istezanja. Zna li netko koliko bi dugo mogao trajati oporavak da mogu pomovno raditi čučanj (ali sad bez bandaža) s obzirom na to da mi je doktorica dala samo deep relief i magnezij (wtf)?

  • #2
    Re: Ruptura lista

    Daj neku fotku, da vidimo to čudo...
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #3
      Re: Ruptura lista

      Hematom je malo izblijedio, plavo s druge strane gležnja se valjda vidi na slici.



      Comment


      • #4
        Re: Ruptura lista

        Samo da se javim u vezi nedavne ozljede. Nakon tri tjedna šepanja i polumirovanja uz redovno istezanje i mazanje Deep relief gelom, bolovi, otok i nešto plavo oko gležnja su potpuno nestali. Sad lagano radim listove 2 put tjedno prije DL- a i čučnja tek toliko da ih malo ojačam da ne budu najslabija karika koja puca.
        Mislim da sam u petak kod čučnja s bandažama (2x110kg @61.5kg) ozlijedio biceps femoris na dijelu kod koljena, ali to je već neka druga tema (ubitćusemajkemizbogtogpowerliftinga).

        Comment

        Working...
        X