Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bolovi u laktu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolovi u laktu

    poz. nedavno sam bio prvi put u teretani. isao sam sa prijateljem koji vec dosta vremena trenira, i on mi je trening propisao. zagrijavanje na stepperu, nakon toga serije trbusnih i ledjnih, pa neke vjezbe za noge, i na kraju na spravi gdje spustam sipku koja je vezana za utege, 2 vjezbe su bile, jedna kad sam spustao na prsa, a druga kad sam spustao iza glave. sve je to dobro bilo, ali vec nakon treninga sam osjetio kako mi je ruka drugacija. problem je u tome sta nemogu vise ispraviti ruku do kraja, kad je opustim, stoji mi savijena, i kad je prisilno pokusam ispraviti, boli me u podrucju lakta, samo sa unutarnje strane. da li je to obicna upala ili sam se ozlijedio? proslo je 3 dana, bez znacajnijeg napretka. unaprijed hvala

  • #2
    Re: obična upala ili ozlijeda?

    Samo ću ti napisati da se i meni to desilo nakon prvog treninga za bicepse, par dana su mi ruke bile skvrčene, uopće ih nisam mogo ispravit ali nakon tih par dana stanje se počelo popravljati, nikakvu ozljedu nisam primjetio.

    Al svakako bi bilo dobro da odeš kod doktora, možda i postoji neka ozljeda, nikad se nezna.

    Comment


    • #3
      Re: obična upala ili ozlijeda?

      jest, upala bicepsa je to meni se čini, boli te ona žila (?) s unutarnje strane ruke

      jednom riječju nadaj se da si se preforso, i to bi trebalo brzo prestat. Ako ne prestane za par dana, nije na odmet posjetit lječnika.

      Comment


      • #4
        Re: obična upala ili ozlijeda?

        da, upravo to. ta zila mi je zategnuta.. hvala ljudi, nadam se i ja da je preforsirano

        Comment


        • #5
          Re: obična upala ili ozlijeda?

          Tetiva ti je to.
          Misic ima vise snage od te tetive i sad te ona boli umjesto misica. Proci ce.

          Comment


          • #6
            Re: obična upala ili ozlijeda?

            ma proći će ti to... a može to trajat i tjedan dana... uzmi si andol 300 ako te baš jako boli
            to svi koji vježbaju u teretani barem jedanput dožive....
            Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

            Comment


            • #7
              Re: obična upala ili ozlijeda?

              koliko sam ja upala imo takih kad sam tek počeo vježbat...
              Imo sam male utege po 5 kg i po sat i pol sam ja samo bicepse radio (eo kolko sam znao) i to samo hamerov pregig....po 500-600 kom u seriji
              pa ne osječam ruke po mjesec dana...
              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

              Comment


              • #8
                Re: obična upala ili ozlijeda?

                ma evo vec je dosta bolje, mogu je skoro potpuno ispraviti, jos uvijek boli, ali je bitno bolje.

                danas cu opet u teretanu, da li da izbjegavam vjezbe bicepsa ili da ih radim?

                Comment


                • #9
                  Re: obična upala ili ozlijeda?

                  Naravno daih moraš radit...KLIN SE KLINOM IZBIJA...stavi težinu za upola maju i odradi upola manje serija...kad odradiš biceps lipepo ga izmasiraj i istegni što bolje
                  IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                  Comment


                  • #10
                    Re: obična upala ili ozlijeda?

                    zahvaljujem ljudi, jbg, pocetnik sam, pa zelim biti siguran

                    hvala svima

                    Comment


                    • #11
                      Re: obična upala ili ozlijeda?

                      ma nemas beda..i sljedeči put...
                      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                      Comment


                      • #12
                        Re: obična upala ili ozlijeda?

                        Od kad se na upalu ili istegnuce preporucuje jos napora za istegnuti ili upaljeni misic, tetivu, bilo sto?
                        Ko da si strgas nogu na nogometu, pa ides za par dana opet igrati da zaraste!?!

                        Comment


                        • #13
                          Re: obična upala ili ozlijeda?

                          Evo i ja sjebo vrat...udaro macolom ko konj i evo me sad... XD
                          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                          Comment


                          • #14
                            Re: obična upala ili ozlijeda?

                            Originally posted by igor
                            Evo i ja sjebo vrat...udaro macolom ko konj i evo me sad... XD
                            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                            Comment


                            • #15
                              Re: obična upala ili ozlijeda?

                              Originally posted by Krga
                              Od kad se na upalu ili istegnuce preporucuje jos napora za istegnuti ili upaljeni misic, tetivu, bilo sto?
                              Ko da si strgas nogu na nogometu, pa ides za par dana opet igrati da zaraste!?!
                              Šta je tu čudno??? Oduvjek je bilo tako i bit če...pogotovo ako je riječ o upali...
                              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                              Comment

                              Working...
                              X