Announcement

Collapse
No announcement yet.

kickboxing i deformacije uha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kickboxing i deformacije uha

    pozdrav svima!

    zanima me dali mi netko pomoci oko sljedeceg, imam 16god i vec 2 god se bavim kickboxingom, no vec dugo vremena drzim ozljedu uha (jednog i drugog)
    na jednom uhu mi se pojavila kvržica (baš kao špic) na vanjskom djelu uha, a na drugom uhu mi je u sredini uha kao nekakva izbočina, obje "kvrge" su crvene i jako bole kad me netko okrzne, ogrebe ili sl. Bio sam jos prije kod doktora, i on mi je dao geokorton da mazem te djelove uha, ja mazem, ali kao da nista ne pomaze. Poznato mi je da hrvači i boksači imaju "kvrgave uši" , oni dobiju ono što englezi zovu caliuflower ear, kada se hrskavica odvoji od kože i međuprostor se napuni krvlju, meni se čini da ovo moje nije to, jer je "tvrdo" i nije kao jastučić, nego je baš tvrdo - kao hrskavica. To su mi uglavnom napravili krošei

    ako netko zna kako bih ovo mogao riješiti jako sam mu zahvalan, jer kad me prođe po ušima u sparingu osjećam oštru bol kao da me nožem prošao!

    hvala!

  • #2
    Re: kickboxing i deformacije uha

    ja mislin da ti tu nema prevelike pomoći,jer to imaju vrhunski sportaši u mma sportu,ako oni sebe nisu mogli izliječiti neznan koliko imaš šanse,,iako to nije opasno,vec je samo estetski nelagodno malo,

    npr james thompson
    snaga caruje

    Comment


    • #3
      Re: kickboxing i deformacije uha

      to ti se triba izvadit ta krv iz uha nakon borbi,to mma borci večinom rade ali neki nerade jer im se valjda neda svaki zajebavat kad imaju po 10 ozljeda nakon borba.
      ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

      Comment


      • #4
        Re: kickboxing i deformacije uha

        Da, to ti je od tog krošea, hrvači to dobiju kad se zveknu laktovima i pri bacanju kad padne na pod onda ga jos ovaj koji je na njemu pritišče i tako dolazi do toga sto si opisao.....reko je kolga gore, taj ugrušak se injekcijom van vadi. al nemoj to doma sam radit :P

        Comment


        • #5
          Re: kickboxing i deformacije uha

          ne brini, to ti rastu retrovizori
          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

          Comment


          • #6
            Re: kickboxing i deformacije uha

            Originally posted by Joe
            ne brini, to ti rastu retrovizori
            ahhahha
            Originally posted by servantess
            Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

            Comment

            Working...
            X