Announcement

Collapse
No announcement yet.

bolovi radi mrtvog dizanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bolovi radi mrtvog dizanja

    pozdrav...ovako maloprije sam se preforso s mtrvim i pocela me bolit ledja ne jako al da...sto da radim?
    razgibavanje ponovo, tableta protiv bolova...bilo sto ? pomoc pls

  • #2
    Re: bolovi radi mrtvog dizanja

    Originally posted by ando
    pozdrav...ovako maloprije sam se preforso s mtrvim i pocela me bolit ledja ne jako al da...sto da radim?
    razgibavanje ponovo, tableta protiv bolova...bilo sto ? pomoc pls
    Pazi na toj vjezbi,nista drugo. Jako je kompleksna i slozena vjezba.
    Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

    Comment


    • #3
      Re: bolovi radi mrtvog dizanja

      da da najdraza mi je pa ju kuzim samo brijem da me boli jer sam iso sumo mrtvo radit a gluteusi i loza mi nisu najjaci pa su ledja patila...kad sam radi normalan hvat bilo sve pet al jbg...malo se ocito zeznuo polije cu se jos razgibat i toe to....radio sam sa 80 kg racunajuci sa sipkom...

      Comment


      • #4
        Re: bolovi radi mrtvog dizanja

        Originally posted by ando
        pozdrav...ovako maloprije sam se preforso s mtrvim i pocela me bolit ledja ne jako al da...sto da radim?
        razgibavanje ponovo, tableta protiv bolova...bilo sto ? pomoc pls
        To mi je poznato...i mene je prije znalo tako uhvatit u donjem dijelu leđa.
        Ako ti ne prođe za jedan dan onda ti je bolje uzet kratku pauzu što se tiče treniranja jer bol zna potrajat i do dva tjedna (kod priklještenja živca meni je bol znala prelazit u lijevu, desnu nogu, ruku, gornji dio leđa..).
        Vjerujem da ćeš nakon ovoga malo više pazit na leđa!
        If you can't take the pain don't play the game

        Comment


        • #5
          Re: bolovi radi mrtvog dizanja

          hvala...ali donji me dio ne bolji nego gornji zato sam se i malo zabrinuo...
          a pravilno se drzo....jel moguce da me sumo malo sje???

          Comment


          • #6
            Re: bolovi radi mrtvog dizanja

            Originally posted by ando
            hvala...ali donji me dio ne bolji nego gornji zato sam se i malo zabrinuo...
            a pravilno se drzo....jel moguce da me sumo malo sje???
            Kad radis mrtvo gledaj pravo,izbaci prsa,ramena natrag. I ravno leđa,bez savijanja...
            Sumnjam da je zbog sumo,jedino zbog krive tehnike ili forsiranja kila...
            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

            Comment


            • #7
              Re: bolovi radi mrtvog dizanja

              hmmm moguce al dugo radim lift i doro ga znam...barem mislim a i par ljudi mi pokazivalo kak se radi...al briem da sam sumo krivo izveo....se isplati rastezat dok boli?

              Comment


              • #8
                Re: bolovi radi mrtvog dizanja

                Ako je bilo pravilno i kontrolirano izvođenje (bez trzaja) onda ne znam zbog čega bi ti to moglo bit?!
                Pričekaj do sutra pa ćeš vidjet; ako ne bude boljelo onda natrag na trening, a ako te bude boljelo i dalje onda bi bilo najbolje da prođeš do doktora da vidiš šta kaže..
                A ako to i nije baš neka prejaka bol onda će ti to sigurno proć.
                Inače većinu ljudi uhvati u donjem dijelu leđa što može bit opasnije!
                pozz
                If you can't take the pain don't play the game

                Comment


                • #9
                  Re: bolovi radi mrtvog dizanja

                  fala bogu nije prejaka
                  al ono osjeti se...
                  jel se mogu onda ja razgibavat ili??? hh
                  mislim samo ledja

                  Comment


                  • #10
                    Re: bolovi radi mrtvog dizanja

                    kad budeš idući put radio, reci nekome da stoji sa strane i promatra dok radiš, da vidi jel izvodiš pravilnom formom
                    Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                    Comment


                    • #11
                      Re: bolovi radi mrtvog dizanja

                      ok puno hvala al jos nisam dobio odg jel smijem razgibavat ledja dok bole????

                      Comment


                      • #12
                        Re: bolovi radi mrtvog dizanja

                        Pa možeš se ti razgibavat, samo lagano.. ma proć će to do sutra sigurno!
                        Kad se samo sjetim kakve sam ja bolove imao i nakon svakakvih pretraga pokazalo se da
                        je ipak sve u redu..
                        Samo ubuduće pazi na leđa jer su ona ustvari najvažnija (kao nosivi stup)!!
                        If you can't take the pain don't play the game

                        Comment


                        • #13
                          Re: bolovi radi mrtvog dizanja

                          probaj smanjit masu da vidiš dal će bit bolova ili ne..može bit da previše mase naglo dižeš..

                          Comment


                          • #14
                            Re: bolovi radi mrtvog dizanja

                            koristi remen,i nemoras iskusavat maksimalne tezine kod mrtvog jer se lako mozes povrijediti

                            Comment


                            • #15
                              Re: bolovi radi mrtvog dizanja

                              Jednostavno ako te bole leđa kod mrtvog izbaci ga jer se ne isplati riskirat,i mene bole leđa počelo je ima godinu dana samo donji dio nekad boli manje nekad više tako da sam mrtvo izbacija ,čučan radim ali sa manjim težinama i sa pojasom.....
                              Menky je napisao...
                              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                              Comment

                              Working...
                              X