Announcement

Collapse
No announcement yet.

Diagnosticiran mi je artritis lakta (trošenje hrskavice)...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Diagnosticiran mi je artritis lakta (trošenje hrskavice)...?

    ...dok sam s frendom radio biceps..bas smo se razvaljivali..zaboljelo me nesto ispod lakta..

    nisam obraco veliku paznju..pa nakon nekoliko opet..pa opet...prije 20 dana nisam mogo odradit trening do kraja od boli...
    ..posao u jednog cjenjenog kiroprakticara, zavrsio je i za viseg fizoterapeuta..nije mi nista nasao..ali eto mislio je da je upaljena tetiva pa mi je dao 1 inekciju kortikosteroida..

    ..par dana me nije boljelo..pa se opet bol vratila...

    ..posao sam u doktora..poslo me na rengen i diagnosticirao mi je pocetak artritisa lakta (trosenje hrskavice)

    savjetovao me da smanjim trening za 25%..tj ako sam prije treniro 1 h, da sad treniram 45 min.
    i da ako imam novaca da kupim Osteo Bi-Flex za zastitu zglobova.


    eto to je prica..sad me zanima dali je itko imao ovakav problem...i sa koliko god se javio..ja imam 25 god..


    dr kaze da se ovo javi jer se trenira preko kapaciteta zgloba..i da se rjetko javlja u ovim godinama


    nemogu bas naci informacija na netu da se ovo nekim vjezbacima događalo i koliko su morali smanjit trening...

  • #2
    Re: Diagnosticiran mi je artritis lakta (trošenje hrskavice)...?

    meni lijevi lakat škljoca i boli za poludit..slično kako si opiso...ja računam na upalu tetiva...jer me prođe za tri dana nerada al čim malo jače..odmah..škljoca,preskače,boli :S za poludit...i to samo lijevo...odmah iznad zgloba lakta...i kao unutra..e sad...

    Comment


    • #3
      Re: Diagnosticiran mi je artritis lakta (trošenje hrskavice)...?

      ..da da..i meni skljoca..koda se nesto mrvi unutra

      ..i isto me boli par dana nakon intezivnog treninga..boli me u laktu ili ispod s vanjske strane.

      ..sad sam uzeo ove tablete...nadam se da ce pomoc...a i smanjit cu trening na 4 vjezbe po misicnoj skupini..do sad sam 5 radio..a sto se tice mase necu niti ciljat na vise..samo da se izrezem i zadovoljan

      Comment

      Working...
      X