Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u podlaktici, kada radim biceps pregib i slične vježbe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u podlaktici, kada radim biceps pregib i slične vježbe?

    decki bok..imam jedno pitanje i mozda je i problem cak.u zadnje vrijeme sve vise osjetim misic na podlaktici da kad dignem neki teret nije bitna tezina i kad ga otpustim jako me zaboli misic ili je kost...ne mogu raditi neke vjezbe u teretani radi toga jer kad otpustim teg zaboli me da mislim da ce mi ruka otpasti.zna netko od cega moze to biti?

  • #2
    Re: Dominik Slike...

    mene zan zabolit isto na tom području kada redim biceps pregib, i rjesenje je u smanjenju tezine... pogotovo ako forsaš, nisu ti se svi djelovi ruke razvili da podnesu tu tezinu... Uglavnom smanji tezinu i radi vise ponavljanja to je mei pomoglo!!!
    Dont drink, dont smoke just eat and work

    Comment


    • #3
      Re: Dominik Slike...

      Originally posted by dabek777
      mene zan zabolit isto na tom području kada redim biceps pregib, i rjesenje je u smanjenju tezine... pogotovo ako forsaš, nisu ti se svi djelovi ruke razvili da podnesu tu tezinu... Uglavnom smanji tezinu i radi vise ponavljanja to je mei pomoglo!!!
      pa radim optimalnu tezinu u skladu s mojom moci...ne forsam previse,ali tu vjezbu radim jednom tjednu tako da brijem da jos nisu usli u formu misici ili grijesim

      Comment


      • #4
        Re: Dominik Slike...

        koja je vjezba??
        Dont drink, dont smoke just eat and work

        Comment


        • #5
          Re: Dominik Slike...

          Originally posted by dabek777
          koja je vjezba??
          za triceps...vecinom..

          Comment


          • #6
            Re: Dominik Slike...

            Originally posted by dominikk
            decki bok..imam jedno pitanje i mozda je i problem cak.u zadnje vrijeme sve vise osjetim misic na podlaktici da kad dignem neki teret nije bitna tezina i kad ga otpustim jako me zaboli misic ili je kost...ne mogu raditi neke vjezbe u teretani radi toga jer kad otpustim teg zaboli me da mislim da ce mi ruka otpasti.zna netko od cega moze to biti?
            imam isti problem... mislim mogu normalno odradit trening, to nije uopce upitno, no nakon odradene serije, recimo biceps pregiba, kada odradim seriju ponekad me zna zabolit bas kost podlaktice... nije to sad neka neizdrziva bol ali je iritantna... predpostavljam da mislis na isto... i da ne dizem prevelike tezine tako da mogu iskljucit tu sumnju !

            Comment


            • #7
              Re: Dominik Slike...

              trenutna najbolja je idea od mene ej da malo smanjis tezinu i da probas stavit nekakvu banadazu na to mjesto
              Dont drink, dont smoke just eat and work

              Comment


              • #8
                Re: Dominik Slike...

                Ne forsam stvarno..idem bas na ono sto mogu dici...Jel prve dvije serije uvjek zagrijavanje sa manjim tezinama koja pak ni ne osjetim onda 3 serije udarno..Osjetim u svakom slucaju..Nije ne izdrziva bol ali kao sto kazes jako iritiantno..osjecam kao da ce mi ruka pukniti

                Comment


                • #9
                  Re: Dominik Slike...

                  neznam bilo bi dobro da novu temu otvorimo pa da nam se malo pametniji jave
                  Dont drink, dont smoke just eat and work

                  Comment


                  • #10
                    Re: Dominik Slike...

                    Originally posted by dabek777
                    neznam bilo bi dobro da novu temu otvorimo pa da nam se malo pametniji jave
                    mene bas zanima u cem je problem...mozda zna netko konkretnije

                    Comment


                    • #11
                      Re: Dominik Slike...

                      Originally posted by dominikk
                      Ne forsam stvarno..idem bas na ono sto mogu dici...Jel prve dvije serije uvjek zagrijavanje sa manjim tezinama koja pak ni ne osjetim onda 3 serije udarno..Osjetim u svakom slucaju..Nije ne izdrziva bol ali kao sto kazes jako iritiantno..osjecam kao da ce mi ruka pukniti
                      kao da ce puknut... upravo to... dal ti se bol javlja u obe podlaktice ili samo u jednoj, kod mene samo u lijevoj !

                      Comment


                      • #12
                        Bol u podlaktici, kada radim biceps pregib i slične vježbe?

                        Neznam dali postoji slicna tema ako postoji recite...
                        Imam problema sa boli u podlaktici , pogotovo kada radim biceps pregib i slicne vjezbe ruku!! jel neko zna kako bi tu bol mogo smanjiti, nekom bandažom ili necim slicnim??
                        Dont drink, dont smoke just eat and work

                        Comment


                        • #13
                          Re: Dominik Slike...

                          men iisto u ljevoj----


                          p.s. otvorio sam temu?
                          Dont drink, dont smoke just eat and work

                          Comment


                          • #14
                            Re: Dominik Slike...

                            ojacaj podlakticu... imas nerazmjer snage u pojedinim misicnim skupinama... kad se sve ojaca, poslozit ce se kockice i dizat ces normalno... iznenadili biste se koliko je snaga podlaktice kljucna u dosta vjezbi i koliko nas koci ponekad...
                            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Dominik Slike...

                              takoder u lijevoj..probaj na prazno sada okrenuti polukruzno zglob i osjetit ces...okrenem za 180 stupnjeva pustim i osjetim...

                              Comment

                              Working...
                              X