Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem s rukom slomljena prije 10-tak g)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem s rukom slomljena prije 10-tak g)

    imam problem, dakle prije 4 god zbog pada sa bicikla napukla mi je kost, 2 mj sam imao longetu, kad je sve zaraslo nisam nista negativno osjecao do prije par mjeseci odkad sam krenuo u teretanu, bol osecam tocno na djelu gdje imam oziljak od cjepljenja ( ono kad se rodite ) kada dizem i manje terete ( kg -2) a kod vecih zna dolaziti i do potpunog otkazivanja ljeve ruke, ako mi ne uspijete pomoc tu budem osao do doktorice

    Hvala unaprijed

  • #2
    Re: Osjećanje ozljede ruke i nakon 4 godine

    Wow,zanimljivo pitanje !Neznam sta da ti kazem,sumnjam da za 4 godine nije zarasla,ili mozda nepravilno vjezbe izvodis ????Ako pravilno vjezbe radis najbolje otiđi do doktorice,...

    Comment


    • #3
      Problem s rukom slomljena prije 10-tak g)

      Ovako: imao sam slomljenu lijevu ruku prije 10-tak godina,nisam imao priliku ic u teretanu . Pa mi je ta ruka dosta slabija nego desna,ima vas dosta iskusnih( mozda ne u ovom problemu ) pa na koji nacin bi to mogao nadoknađivati . Ja sam poceo s njom raditi malo više na bučicama s večim kilažama..
      Hvala unaprijed !!
      Nije pošteno tražiti od drugih ono što sami nismo spremni učŤiniti !

      Comment


      • #4
        Re: problem s rukom

        na koji nacin bi to mogao nadoknađivati??


        lijevu ruku moras odradit sa svim tezinama kao i desnu naci desnu si postepeno razvio sa 5kg pa na 7 pa 10 pa 12 itd tako sve kilaze moras proc s ljevom, jel ako odmah skocis na 12 forsiras ju, istezes tetive a utjecaj na misic nije nesto velik!!
        A ako mozes s obje ruke radit s istom tezinom i isti broj ponavljanja, radi i nakon nekog vremena ce doc na svoje!
        Dont drink, dont smoke just eat and work

        Comment


        • #5
          Re: problem s rukom

          Samo radi vježbe bućicama...pošto ćeš raditi sa istom težinom u obje ruke ona ruka koja zaostaje će se brže razvijati i kad tad stići jaču ruku
          You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

          Comment


          • #6
            Re: problem s rukom

            Rješenje je raditi prvo slabiju, pa jaču ruku tako da:
            - uzmeš kilažu kojom, sa slabijom rukom, možeš napraviti 6 ponavljanja
            - odradiš seriju do otkaza
            - nakon serije slabijom rukom, odradiš seriju jačom rukom: istom bućicom, isti broj ponavljanja
            Tako treniraj, barem, dok god ne izjednačiš obje ruke tako da ti na kraju tih 6 ponavljanja i s jačom rukom bude otkaz.
            Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
            Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

            Comment


            • #7
              Re: problem s rukom

              ili ova varijanta
              radi sve sto je moguce jednorucno
              znaci radis biceps pregib sa bucicama jednorucni
              pocnes sa slabijom rukom ,znaci prvo ponavljanje i zavrsis sa slabijom rukom zadnje ponavanje
              tako ces dobiti jedno ponavljanje vise po vjezbi
              isto to mozes raditi za triceps ,te probaj sto manje izvoditi dvorucne vjezbe ,znaci stange malo manje nego bucice i neke odredjene izolirane sprave
              TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
              Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

              Comment

              Working...
              X