Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ozlijeda meniskusa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ozlijeda meniskusa?

    danas sam na nogometu napravo neku cudnu kretnju, i stao sam ispruzenom nogom i valjda mi je cijela tezina tijela bila na desnoj nozi i jako me zaboljelo... osjecaj kao da mi je koljeno otislo u drugu stranu. znam da sam nes natukao, ali kaj? sad kad se ohladilo, malo je naoteklo. na slici se vidi oteklina.
    nogu sada ne mogu ispruziti do kraja.

    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

  • #2
    Re: ozlijeda meniskusa?

    prijatelju moj ja sam imao takvu ozljedu-nisam siguran da je takva al iste bolove i okrenulo se koljeno, i otad sam morao prestat baviti se nogometom(profesionalno)..onda zamisli kako mi bilo..
    p.s.koljeno(desno)mi se okrenulo i popucali ligamenti,(prednji križni)a s ligamentima ti ode odma i meniskus..
    sad reci jesi li nastavio igrat kad ti se okrenulo koljeno?? tj ako si mogao il?
    Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

    Comment


    • #3
      Re: ozlijeda meniskusa?

      a nije mi se okrenulo koljeno, bilo je full ispruzeno i onaj osjecaj kad ti koljeno vise ode na drugu stranu (unutra), a ne na stranu...
      nastavio sam igrati i par puta kad bi nekako okrenuo nogu ili puknuo loptu (pogotovo opustenom nogom) je zaboljelo...
      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

      Comment


      • #4
        Re: ozlijeda meniskusa?

        kume isto to se meni dogodilo, full noga ispružena, i malo otišla u stranu il se okrenula kak želiš.. odi k doktoru nek ti pogleda, ja sam skoro pa siguran da si istegnuo ligamente,a s time nema šale..ozbiljno..čujemo se ..odoh spavat..
        Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

        Comment


        • #5
          Re: ozlijeda meniskusa?

          a u k... ak ne prodje do jutra, pravac doktor...
          hvala
          prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

          Comment


          • #6
            Re: Ozlijeda meniskusa?

            kak koljeno?? javi kaj je bilo.. držim fige..
            Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

            Comment


            • #7
              Re: Ozlijeda meniskusa?

              Ja sam operira desno prednji križni plus meniskus ,igra nakon toga 2 godine sve ok i prosle godine lijevo prednji plus vanjski lateralni opet operira sad više ne igram nogomet.....Nebi te tija plašit ali ako je baš nateklo moguće da je nešto puklo pravac doktoru da ti pogleda i šta prije snimi da znaš ,jer vrlo lako moguće da ti se odlomija komad hrskavice ,mozda menisk ,a da je puka prednji nebi moga hodat sigurno ,ja se nadam da si samo istega ligamente....
              Menky je napisao...
              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

              Comment


              • #8
                Re: Ozlijeda meniskusa?

                sinoc koljeno jos naoteklo i boljelo ko sam vrag, tak da sam otisao na hitnu (bolje da nisam), gdje je dezurni lijecnik bio specijalizant malo mi pipao koljeno i rekao da nije nista slomljeno da bi islo na rtg, te da ako nece proci kroz tjedan dana da odem ortopedu da me posalje na mr.
                noc je bila duga, svaki put kad bi se okrenuo probudio bi se, ali hvala bogu, jutros je bolje. puuuuuno bolje nego sinoc.
                prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                Comment


                • #9
                  Re: Ozlijeda meniskusa?

                  Originally posted by t111
                  sinoc koljeno jos naoteklo i boljelo ko sam vrag, tak da sam otisao na hitnu (bolje da nisam), gdje je dezurni lijecnik bio specijalizant malo mi pipao koljeno i rekao da nije nista slomljeno da bi islo na rtg, te da ako nece proci kroz tjedan dana da odem ortopedu da me posalje na mr.
                  noc je bila duga, svaki put kad bi se okrenuo probudio bi se, ali hvala bogu, jutros je bolje. puuuuuno bolje nego sinoc.
                  eto vidiš da ti je specijalizant ipak dobro rekao... što da se bezveze zračiš ako on fizikalnim pregledom može vidit da nije ozbiljnija ozljeda... to bi ti i ja rekao
                  Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ozlijeda meniskusa?

                    Ma šta on može vidit malo ozbiljnijim pregledom,pa svaki pregled bi triba bit ozbiljan,naravno da oni idu linijom manjeg otpora ,ja ti govorim iz bolnih iskustava kad koljeno natiče nije dobro ,to je znak da je nešto puklo,ja sam čak i radija 2006 bez prednjeg križnog i meniska jer su doktori rekli da nije ništa i tako sam godinu dana uništava koljeno....Idi odmah u ortopeda poslušaj me ....Ako očeš stavit ću ti snimku koljena svoga nakon operacije doć će ti slabo....Idi riješi to šta prije nije to za igranje...
                    Menky je napisao...
                    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ozlijeda meniskusa?

                      vidjet cu jos 2-3 dana, pa ak ne prodje do ponedjeljka idem ortopedu. iako mi se stanje poboljsava, tak da mislim da ce do ponedjeljka biti sve ok
                      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                      Comment

                      Working...
                      X