Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u leđima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u leđima

    Jučer sam osjetio neku glupu bol u leđima i još uvijek traje. Glupu zato što isto kao da nije neka konkretna bol, nego nekako tupo boli.
    I boli me dok normalno stojim, a kada se ono kao istegnem, okrenem ruku ili tako nešto, prestane boliti.
    U četvrtak večer sam pješke išao u Međugorje (hodočašće), to je čitava noć hodanja uz poneku pauzu od 5-10min. Jučer sam ujutro legao spavati u 10, i probudio se u 8 navečer. Ovo kažem jer bi možda moglo biti povezano s boli, iako ne znam kako.
    Zadnji trening leđa sam radio u utorak, a trapez zajedno s ramenima u četvrtak.
    Znate li možda u čemu bi mogao biti problem ili uzrok, ako ne onda da idem doktoru? (ako se bol nastavi još par dana)
    Na slici se vidi gdje me boli:
    Attached Files

  • #2
    Re: Bol u leđima

    znam kakva je to bol, ko da ti mižić zapne od kost jel? i mene je bolilo na tom mistu....
    to je bilo nakon mlaćenja po vrići za boks, neznam kako to zaliječiti, ali mene je prošlo odma sljedeci dan ujtro...

    Comment


    • #3
      Re: Bol u leđima

      Originally posted by CRombo
      znam kakva je to bol, ko da ti mižić zapne od kost jel? i mene je bolilo na tom mistu....
      to je bilo nakon mlaćenja po vrići za boks, neznam kako to zaliječiti, ali mene je prošlo odma sljedeci dan ujtro...
      Tako nešto, isto kao da struže nešto od nešto xD
      I btw, taj dan sam malo udarao po vreći
      I danas me baš i ne boli, pa bit će da nije ništa

      Comment


      • #4
        Re: Bol u leđima

        točno to!
        neboj se ,proći će brzo...

        Comment


        • #5
          Re: Bol u leđima

          Mene boli na istom mistu samo sa desne strane već misec ipo dana,bija sam slikat i ništa se ne vidi poludit ću.....Je da sam par dana bija mokar i da me bura propuvala ,ali tribalo je već proć neznam ni sam šta da više radimboli za poludit......Kad ne radim i odmaran par dana prođe mi...
          Menky je napisao...
          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

          Comment


          • #6
            Re: Bol u leđima

            evo prije 5 min san radije mrtvo dizanje i odjednon neopisiva bol u leđima i odma san se na krevet zavalije...još me boli ali nešto manje, ali i više nego dovoljno da ne odradin trening...
            po ovoj tu slici gore to je latismuss dorsi...
            pa me zanimaju vaši savjeti...
            Originally posted by Jurica
            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

            Comment


            • #7
              Re: Bol u leđima

              Originally posted by robertost
              Mene boli na istom mistu samo sa desne strane već misec ipo dana,bija sam slikat i ništa se ne vidi poludit ću.....Je da sam par dana bija mokar i da me bura propuvala ,ali tribalo je već proć neznam ni sam šta da više radimboli za poludit......Kad ne radim i odmaran par dana prođe mi...
              slikanje ti nemoze nista otkriti, samo te moze ozraciti...
              boli te misic a ne kost. i mene su leđa bolila mislija sam slikat pa mi je doktor reka da će mi samo jaja ozračiti..

              a sad da ti je misec ipo dana ukočen mišić..teško...

              Comment


              • #8
                Re: Bol u leđima

                Originally posted by giusseppe7777
                evo prije 5 min san radije mrtvo dizanje i odjednon neopisiva bol u leđima i odma san se na krevet zavalije...još me boli ali nešto manje, ali i više nego dovoljno da ne odradin trening...
                po ovoj tu slici gore to je latismuss dorsi...
                pa me zanimaju vaši savjeti...
                možda ne izvodiš vježbu pravilno... ja se bojim te vježbe jer može biti opasna ako je ne izvodis dobro, a na leđa sam osjetljiv odkad sam osjetija tu bol i bespomoćnost kad te leđa bole.

                Comment


                • #9
                  Re: Bol u leđima

                  Originally posted by CRombo
                  Originally posted by giusseppe7777
                  evo prije 5 min san radije mrtvo dizanje i odjednon neopisiva bol u leđima i odma san se na krevet zavalije...još me boli ali nešto manje, ali i više nego dovoljno da ne odradin trening...
                  po ovoj tu slici gore to je latismuss dorsi...
                  pa me zanimaju vaši savjeti...
                  možda ne izvodiš vježbu pravilno... ja se bojim te vježbe jer može biti opasna ako je ne izvodis dobro, a na leđa sam osjetljiv odkad sam osjetija tu bol i bespomoćnost kad te leđa bole.
                  ma radin ih pravilno i to vec duze vrimena pa nije do toga...
                  Originally posted by Jurica
                  ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bol u leđima

                    radio sam cucanj i pukao mi je kraljeznjak treci ispod vrata..kad se oporavim dali cu moc nastavit s bildanjem?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Bol u leđima

                      Originally posted by dvkm
                      radio sam cucanj i pukao mi je kraljeznjak treci ispod vrata..kad se oporavim dali cu moc nastavit s bildanjem?
                      mislim da ne

                      Comment


                      • #12
                        Re: Bol u leđima

                        Originally posted by dvkm
                        radio sam cucanj i pukao mi je kraljeznjak treci ispod vrata..kad se oporavim dali cu moc nastavit s bildanjem?
                        PUKA???
                        ESI BIJA KOD DOKTORA?
                        jel bas puka ili sto?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Bol u leđima

                          Ako ti je kralježnjak baš puko najvjerojatnije jedino rješenje ti je operacija.. A sad za bildanje sve je to individualno.. neki se oporave, mogu se baviti bilo kojim sportom, al jbg neki ostanu i nepokretni čak.. tako da mislim da imaš većih problema nego razmišljati o bildanju sad...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Bol u leđima

                            bio sam i pustili su me kuci..nosim ovratnik al me jako boli..da rekli su mi da je puklo,vidio sam na slici..

                            Comment


                            • #15
                              Re: Bol u leđima

                              Originally posted by dvkm
                              bio sam i pustili su me kuci..nosim ovratnik al me jako boli..da rekli su mi da je puklo,vidio sam na slici..
                              stari moj ne mrdaj.....
                              pazi se ko sto pazis oko u glavi....
                              a sad oces se bavit opet bildanjem....
                              ovisi od ozljede...
                              npr moj stric je ima vanjski prijelom kosti na ruci i proslo je vise od pola godine od toga, jos ga boli....
                              a sad ima ljudi koji su lomili kraljeske pa sad rade sve ko i svi drugi...
                              ako ti je doktor pripisa kalciji, piji to redovito, cini mi se da ti triba i vitamin D, da se kalciji ugradi...
                              tako bi tribalo breze i bolje zarasti...
                              nemoj se zajebavat s time, ozbiljno je to, nemoj kasnije pozaliti zbog toga

                              Comment

                              Working...
                              X