Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kada radim zgibove sa nadhvatom osjećam bol u lijevom ramenu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada radim zgibove sa nadhvatom osjećam bol u lijevom ramenu

    Kada radim zgibove sa nadhvatom osjećam bol u lijevom ramenu (prije nije bilo problema) ,malo mi treško opisati ali bol pogađa i dio tricepsa ali samo lijevu ruku.
    Da ih prestanem raditi jedno vrijeme ili da radim sa podhvatom,jer tada nemam problema sa bolom.

  • #2
    Re: Kada radim zgibove sa nadhvatom osjećam bol u lijevom ramenu

    Imao sam sličnih problema kao i ti...kod vježbi tipa military press ili zgibovi pa i kod lat sprave osjećao sam neugodnu bol u ramenu; tipa kao da mi mišić ispada van -.-'' široki hvat na zgibovima ili lat spravi te military press nisu dolazili u obzir više zbog bolova. Stoga sam počeo raditi uski hvat i kod zgibova i kod lat sprave jer me jedino tako nije boljelo, a military press sam zamijenio shoulder pressom(isto boli nije bilo). Više sam pažnje posvetio treningu ramena, posebno zadnjeg(posteriora) i izdvojio sam jedan trening samo za ramena. Nastojao sam ga pogoditi sa svih strana, raznim vježbama(shoulder press, odručenje jednom rukom, upright row, vježbe za zadnje rame). Vremenom se stanje popravilo te sad bez problema radim i military press i potiske bućicama za ramena te jako brzo napredujem, a ni zgibovi više nisu problem i dosta sam ojačao po pitanju te vježbe. Eto, to je moje iskustvo, nadam se da će ti pomoći jednostavno sam se potrudio ojačati zaostale dijelove ramena kojima gotovo da nisam pridavao pažnje pa se stvorio disbalans i smatram da je to bilo uzrok mojim problemima, a možda je i kod tebe sličan slučaj
    You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

    Comment


    • #3
      Re: Kada radim zgibove sa nadhvatom osjećam bol u lijevom ramenu

      ah napokon odgovor
      probat cu malo više raditi ramena,ja isto mislim da je uzrok to što mi ona nisu baš razvijena pa pate
      hvala

      Comment

      Working...
      X