Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ozlijeden sam (pukao prsljen) - kako dalje?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ozlijeden sam (pukao prsljen) - kako dalje?!

    Pozdrav! Prije dva tjedna sam se ozlijedio tako sto sam radio cucanj i nisam se dobro postavio pa mi je pukao prsljen tamo di sam drzao sipku! Jedan doktor govori da ce zarast za nekih 5 tjedana a jedan govori da nece nikako zarast! Pa sam mislio da mi pomognete oko nekog treninga da ne oslabim skroz,da radim kod kuce sklekove i trbusnjake... Dal da radim svaki dan isto ili kako?

  • #2
    Re: Ozlijeden sam,kako dalje?!

    Ako nisi natjecatelj nema potrebe riskirati zdravlje!
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #3
      Re: Ozlijeden sam,kako dalje?!

      Originally posted by dvkm
      Pozdrav! Prije dva tjedna sam se ozlijedio tako sto sam radio cucanj i nisam se dobro postavio pa mi je pukao prsljen tamo di sam drzao sipku! Jedan doktor govori da ce zarast za nekih 5 tjedana a jedan govori da nece nikako zarast! Pa sam mislio da mi pomognete oko nekog treninga da ne oslabim skroz,da radim kod kuce sklekove i trbusnjake... Dal da radim svaki dan isto ili kako?

      pukao ti je prsljen ???? jel ti pukao,napukao ili ti je Atlas samo izletio iz ležišta???? jesil upucen kiroprakticaru ili ??????
      nije mi samo jasno ako je to sve tako ,kako mozes uopste vjezbati i koji je pršljen po redu stradao?????
      Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
      Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
      Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

      Comment


      • #4
        Re: Ozlijeden sam,kako dalje?!

        odmaraj, ali pazi na prehranu tih 5 tjedana maksimalno, i onda probaj. Ako ne ide, ne ide. Nemoj riskirati zdravlje
        Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

        Comment


        • #5
          Re: Ozlijeden sam,kako dalje?!

          Pukao mi je prvi ili drugi poslije 7 vratnih! Bas je pukao,otpao,al bol mi se smanjuje iz dana u dan,moram nosit ovratnik al ne nosim,smeta mi! Nije to toliko strasno,je prsljen dio kraljeznice al je recimo neki kao nevazni dio

          Comment


          • #6
            Re: Ozlijeden sam,kako dalje?!

            Originally posted by dvkm
            Pukao mi je prvi ili drugi poslije 7 vratnih! Bas je pukao,otpao,al bol mi se smanjuje iz dana u dan,moram nosit ovratnik al ne nosim,smeta mi! Nije to toliko strasno,je prsljen dio kraljeznice al je recimo neki kao nevazni dio
            aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nemogu da vjerujem da si ovo uspio napisasti , da je pršljen kao nevazni dio kraljeznice
            Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
            Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
            Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

            Comment


            • #7
              Re: Ozlijeden sam,kako dalje?!

              bog čuva budale, el se tako kaze?

              Comment


              • #8
                Re: Ozlijeden sam,kako dalje?!

                meni nije jasno...od čega? od držanja šipke? šta si ga zgnječio jbt? kolka je težina bila?
                ne repam o politici možda bi trebo,
                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                Comment


                • #9
                  Re: Ozlijeden sam (pukao prsljen) - kako dalje?!

                  Napiso sam recimo da je nevazni!!!! A jel ti znas sta se moze dogodit da ti pukne neki drugi dio kraljeznice?!?!?!? I da kad ti pukne prsljen da je to skoro nista naspram tog sto se moze dogodit!!!! Meni ta kost mozda se nece nikad spojit i zarast!! Al cu moc sve radit!!!! Tako da je to nesto najmanje sto si moglo dogodit,jer sam ja mogu hodat i sve normalno!!

                  Radio sam cucanj sa 120kg,i previse sam noge gurnio naprijed.. Al prije nekih mjesec dana sam radio sa 140kg i nije mi nista bilo,pa sam vjerojatno noge previse naprijed stavio..

                  Comment

                  Working...
                  X