Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u deltoidu: vučenje šipkon do brade, samo kad spuštam?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u deltoidu: vučenje šipkon do brade, samo kad spuštam?

    Bol u deltoidu
    Last edited by giusseppe7777; 25-11-17, 17:06.
    Originally posted by Jurica
    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

  • #2
    Re: Bol u deltoidu: vučenje šipkon do brade, samo kad spuštam?

    Ako ti je ta vježba dio rutine za trapez, ubaci umjesto nje slijeganje dvoručnim utegom ili bučicama i no frx!
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Bol u deltoidu: vučenje šipkon do brade, samo kad spuštam?

      Smanji tezinu, koncentriraj se na pravilno izvodenje s opterecivanjem zeljenog misica, (MM veza ) ako i dalje boli, bolje se zagrij i istegni taj dio koj te boli, obrati vise paznje na trening samih deltoida
      Dont drink, dont smoke just eat and work

      Comment


      • #4
        Re: Bol u deltoidu: vučenje šipkon do brade, samo kad spuštam?

        Ja isto radim tu vježbu ali izvodim je kako preporuča Charles Glass - vučem od početka prsa do gore - mnogo bolje pogodi trapez.. I na prošlom treningu su mi se pojavili bolovi u oba ramena (prednji dio), mislim da će pomoći smanjivanje kilaže i pravilno izvođenje kao što kaže Dabek777.
        "Muškarac je stvoren za rat,a žena za odmor ratniku,sve ostalo je glupost." F.N.

        Comment


        • #5
          Bol u deltoidu
          Last edited by giusseppe7777; 25-11-17, 17:06.
          Originally posted by Jurica
          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

          Comment


          • #6
            Re: Bol u deltoidu: vučenje šipkon do brade, samo kad spuštam?

            Mene lijevi deltoid REDOVITO boli od bench-pressa.
            "Muškarac je stvoren za rat,a žena za odmor ratniku,sve ostalo je glupost." F.N.

            Comment


            • #7
              Bol u deltoidu
              Last edited by giusseppe7777; 25-11-17, 17:06.
              Originally posted by Jurica
              ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

              Comment


              • #8
                Re: Bol u deltoidu: vučenje šipkon do brade, samo kad spuštam?

                Originally posted by giusseppe7777
                od bencha?? cudno...
                ja ne kuzin kako se meni stalno nešto "čuje" u tom deltoidu...koda mi je mišić krivo zarastao ili sl.
                Možda ti stvarno preskače mišić preko mišića..
                Probaj odradit jedan trening sa manjim kilažama i tempom npr. 402 pa usporedi,ako se još bude pojavljalo posjeti doktora.
                "Muškarac je stvoren za rat,a žena za odmor ratniku,sve ostalo je glupost." F.N.

                Comment


                • #9
                  Re: Bol u deltoidu: vučenje šipkon do brade, samo kad spuštam?

                  Originally posted by giusseppe7777
                  u livom deltoidu mi stalno se nešto čuje(znan da zvuči bolesno...al je zvuk koda preskaše mišić preko mišića )
                  I ja imam isti problem .. ako misis na ono mjesto na samom vrhu detoida .. fkt nezz kako to rijesit .. msm da nije nist posebno .. jednostavno se navikut treba

                  Comment

                  Working...
                  X