Announcement

Collapse
No announcement yet.

Natecena lijeva ruka nakon vježbe bicepsa i tricepsa...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Natecena lijeva ruka nakon vježbe bicepsa i tricepsa...?

    Ovako, isao sam u nedelju ujutro na trenig i napravio sam si zadnji napitak od supercharga bilo je negdje oko dvije mjerice i nakon vježbe bicepsa i tricepsa kad sam usao u svlacionu poplavila mi je lijeva ruka i to je trajalo svega 7 min. Od kad sam poceo uzimati supercharge sa kombinacijom recharge rasla mi je samo lijeva ruka, a desna mi je jaca, dali zbog toga sto se vise mucila. I sada mi je desna 42,5 a lijeva 45 i non stop mi je napeta i sad imam osjecaj da mi lagano trnu prsti a to je vjerovatno zato sto mi ruka napeta pa mi je slabiji protok krvi. Molio bi neku korisnu informaciju a da nije (odi kod doktora)

  • #2
    Re: Natecena lijeva ruka nakon zadnje mjerice supercharga

    mozda ti je neki kapilar bio pukao il tako nesto, pa ti ruka poplavila, hm kazes 2 mjerice (serving je 16 gr ) , mozda si previse uzeo pa ti je bila prejaka prokvljenost i onda kasnije se naglo smanjila, a misic i dalje osto zategnut,
    neznam ako ti to duze potraje trebao bi otici doktoru,
    ma da ja nikad do sad nisam cuo za takav slucaj kao kod tebe,
    i jos da raste jedna ruka a druga ne


    pozz
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Re: Natecena lijeva ruka nakon zadnje mjerice supercharga

      A pise tamo kod ekstremnih treniga kao onda dvije mjerice a u ostalim jedna, a to mi je bilo i zadnje doziranje, nazalost sam potrosio, a i moram priznati da je bilo i malo vise od dvije mjerice, jer ovaj mali ostatak sto je ostao mi nije mogao posluziti za drugi put

      Comment


      • #4
        Re: Natecena lijeva ruka nakon zadnje mjerice supercharga

        Originally posted by silviodax
        A pise tamo kod ekstremnih treniga kao onda dvije mjerice a u ostalim jedna, a to mi je bilo i zadnje doziranje, nazalost sam potrosio, a i moram priznati da je bilo i malo vise od dvije mjerice, jer ovaj mali ostatak sto je ostao mi nije mogao posluziti za drugi put
        jbga vjerovatno je do toga, od te gigantske doze, a i nemora znacit,
        ajd bit ce jos odgovora i od drugih pa ces vidit sta ko misli,
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #5
          Re: Natecena lijeva ruka nakon zadnje mjerice supercharga

          Ja isto pijem sperčarđ pa nemam nikakvih reakcija, probo sam i ovu tvoju dozu, i nista, neznam al ja mislim da nije do supercharga, probaj masirat ruku, tj te mišiće koji su napeti, drzi ih u toploj vodi (kupke) itd...
          Dont drink, dont smoke just eat and work

          Comment


          • #6
            Re: Natecena lijeva ruka nakon zadnje mjerice supercharga

            a da nije mozda od toga sto si prije toga radio biceps i triceps i negdje malo fulao sa tehnikom ???
            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

            Comment


            • #7
              Re: Natecena lijeva ruka nakon zadnje mjerice supercharga

              Neznam sto da ti odgovorim na ovo pitanje. Od samog pocetka konzumiranja super i recharga bilo to radio leda ili prsa uvjek mi je lijeva ruka napetija od desne a sa vremenom se povecavala a desna je uvjek ista. Kada je izmasiram nestane tamna boja i budej jednake boje ko i desna i cim malo nesto radim digne kutija ili premjestim motor onako malo po tamni. Nadam se da je to privremeno.

              Comment


              • #8
                Re: Natecena lijeva ruka nakon zadnje mjerice supercharga

                hmm to ti onda najvjerovatnije neki kapilar pukne brzo, i posto si stalno u pokretu stalno ga opterecujes i on puca stalno, mozda bi trebao uzet pauze malo pa da vidis kakvo ce bit stanje ,
                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                Comment


                • #9
                  Re: Natecena lijeva ruka nakon zadnje mjerice supercharga

                  mislim da ce tako i biti ali cu otici do doktora po uputnicu za dopler kontrolu

                  Comment


                  • #10
                    Re: Natecena lijeva ruka nakon vježbe bicepsa i tricepsa...?

                    Evo bio sam na hitnoj dva puta na dopler pregledu i nisu mi nasli nikakav tromb, protocnost krvi mi je normalna, znaci jedino preostaje da mi misici stisnu krvne zile pa dolazi do tamnenja.

                    Comment

                    Working...
                    X