Announcement

Collapse
No announcement yet.

Iskocila mi je kila na ljevoj preponi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskocila mi je kila na ljevoj preponi

    Danas sam bio kod doktora i napipo mi je malu kilu na ljevoj preponi
    kila je mala i kaze da nema potrebe za operacijom, i pogodite sta mi je reko "Ostavi se pod hitno teretane", pa najrade bi se šamaro sad mjesec dana nego neic u teretanu.....
    stvarno neznam sta bi......
    Suit Up ---- It's gonna be Legen ... ( wait for it ) ... Dary!

  • #2
    Re: Iskocila mi je kila

    hmm, pa od kad ti je to, dal te boli taj dio tijela, ja imam neku guticu(jos od 12godine) malo vis prepone kod kuka tacnije,i bojao sam se da nije kila il masno tkivo al otisao sam Ultra zvuk odradio i doktor mi je rekao da sam istegao misic i on ce uvjek takav bit i ne primjeti se, tako da nije nista opasno , mozda je i kod tebe to slucaj , nista bez UZ, al opet nevjerujem da bi doktor pogrijesio,
    kakve si tezine dizao kad ti je to iskocilo, ja uvjek preferiram remen kad radim bench pres , cucanj i sl kad velke tezine derem, hmm ...
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Re: Iskocila mi je kila

      Originally posted by SemaMare
      hmm, pa od kad ti je to, dal te boli taj dio tijela, ja imam neku guticu(jos od 12godine) malo vis prepone kod kuka tacnije,i bojao sam se da nije kila il masno tkivo al otisao sam Ultra zvuk odradio i doktor mi je rekao da sam istegao misic i on ce uvjek takav bit i ne primjeti se, tako da nije nista opasno , mozda je i kod tebe to slucaj , nista bez UZ, al opet nevjerujem da bi doktor pogrijesio,
      kakve si tezine dizao kad ti je to iskocilo, ja uvjek preferiram remen kad radim bench pres , cucanj i sl kad velke tezine derem, hmm ...
      gulicu osjecam vec jedno 4 godine, a taj dio me ne boli, nego sam odlicio da odem kod doktora da ustanovim sta je to i on je reko da je kila, ali oticu ja jos na ultrazvuk za svaki slucaj....
      Suit Up ---- It's gonna be Legen ... ( wait for it ) ... Dary!

      Comment


      • #4
        Re: Iskocila mi je kila na ljevoj preponi

        Idi opet kod njega i reci da te jako, jako boli i da ti smeta pri svim kretnjama... pokušaj ga takvim spikama natjerat da te pošalje na operaciju...
        Originally posted by HeadacheR
        Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

        Comment


        • #5
          Re: Iskocila mi je kila na ljevoj preponi

          Originally posted by DrHouse
          Idi opet kod njega i reci da te jako, jako boli i da ti smeta pri svim kretnjama... pokušaj ga takvim spikama natjerat da te pošalje na operaciju...
          oticu prvo na ultrazvuk, da vidim sta je to i kolko je, ako je malo, nastavit cu dalje u teretanu pa dok se nepogorsa i onda na operaciju, jer mi to stoji vec 4 god. i nisam dosad imao nikakvih problema sa tim.
          Suit Up ---- It's gonna be Legen ... ( wait for it ) ... Dary!

          Comment


          • #6
            Re: Iskocila mi je kila na ljevoj preponi

            Kakva operacija ,operacija je samo u bezizlaznoj situaciji tako da na to ni ne pomišljaj ,jer je svaka operacija rizik ma koliko ona bezazleno zvučala..Otiđi ti lipo slikaj da znaš na čemu si,a do tada nemoj radit noge u teretani...
            Menky je napisao...
            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

            Comment


            • #7
              Re: Iskocila mi je kila na ljevoj preponi

              ako i je kila, mozes si kupiti pojas koji ces nositi dok vjezbas!!!
              ja takodjer imam taj problem i rijesio sam ga tim pojasom.

              Comment

              Working...
              X