Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol ispod pazuha..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol ispod pazuha..

    ..zadnjih 2 godine imam jedan problem koji me je koci da maximalno radim bench press...dok radim navedenu vjezbu, kada dodjem do tacke kada se vec mucim(valjda razumijete na sto mislim) ispod pazuha osjetim snaznu bol (nalik na neki grch)i odmah moram ostaviti teg..kada opipam to mjesto u datom trenutku, osjetim neku kao lopticu,grbicu koja se polahko vrati za par sekundi...prosle godine dok sam trenirao u periodu od 3 mj..otisao sam sa maximale 85(nisam forsirao bench prije upravo zbog ovoga) na 115, i nije billo problema...vec sad kada sam ponovo poceo, javlja se isti prob. pomalo..ja mislim kada se dobro bas zagrijem i istegenem, bol se pojavljuje u manjem intenzitetu..ali vecinom nemam puno vremena tako da je zagrijavanje kratko...dosta sam ljudi pitao oko ovoga, jer mi stvarno zna usporiti progress, ali mi niko nije 100% dao solucijiu ili razlog sto se desava...hvala unaprijed!


    P.S. Prije 2-3 god. sam radio nekakve sklekove na jednoj ruci potpuno nezagrijan i to je mislim prvi put kada se to pojavilo...
    U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
    sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

  • #2
    Re: Bol ispod pazuha..

    NE zgrijan se NIKADA ali nikada ne trenira,dovoljna je i mala greska tj pokret da s***** sve

    Comment


    • #3
      Re: Bol ispod pazuha..

      Originally posted by rtorrent
      NE zgrijan se NIKADA ali nikada ne trenira,dovoljna je i mala greska tj pokret da s***** sve
      +1
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #4
        Re: Bol ispod pazuha..

        ..naucio sam to ...samo da mi jeneku vrstu odgovora na to, sta je to ustvari.
        U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
        sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

        Comment


        • #5
          Re: Bol ispod pazuha..

          Hm, nebih da te plasim al neznam sta bi moglo bit ispod pazuha nalik na kvrgu osim limfne zlijezde...
          Na tvom mjestu, posjetio bih definitivno doktora, ako je oteknuta limfna zlijezda, to obicno ukazuje na neku upalu, u najgorem slucaju tumor.
          Loptica moze nastati i zbog zacepljenja pora, uzrokovanih antiperspirantima...
          Kako god, otidji u doktora
          panta rei

          Comment


          • #6
            Re: Bol ispod pazuha..

            Originally posted by baksuz
            Hm, nebih da te plasim al neznam sta bi moglo bit ispod pazuha nalik na kvrgu osim limfne zlijezde...
            Na tvom mjestu, posjetio bih definitivno doktora, ako je oteknuta limfna zlijezda, to obicno ukazuje na neku upalu, u najgorem slucaju tumor.
            Loptica moze nastati i zbog zacepljenja pora, uzrokovanih antiperspirantima...
            Kako god, otidji u doktora

            .. ...ajd nadam se da nije nesto te ozbiljnosti..iako, evo vucee se vec prilicno dugo...hvala puno na

            P.S.evo danas radim bench..uzeo kilazu s kojom bez problema mogu raditi 6-8 reps. i cim predjem 4-5 ponavljanja kad ono postane vec teze..uhvati me to sranje...bas iritira kad misic moze vise, ali nesto te kochi :/..samo me pogadja dok radim bench press
            U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
            sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

            Comment

            Working...
            X