Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slabiji/tanki zglobovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slabiji/tanki zglobovi

    rastu mišići,napreduje se sa težinama a zglobovi me znaju bolit i smetat.prije nisan osječa neke problema sa tim,a sad kad san napredova i težine postaju pristojnije,osječan bolove u zglobovima.danas san radija biceps i podlakticu i bole me ručni zglobovi.i dalje stavljan zavoj oko desnog zgloba jer san ima ozljedu pa san pauzira 3 miseca i neželi ga sjebat opet i danas nakon treninga kad nategnem palac prema sebi osjetin jaku bol u desnom djelu zgloba.u livom zglobu isto osječan laganu bol.
    sa ramenima isto iman problema,ali eto baziran se na pravilno izvođenje sa težinama s kojima mogu radit da ne boli.jel se može imat genetski slabije zglobove?jel postoji način da se ojačaju ili nešto.
    unaprid zahvaljivam na svakom komentaru i savjetu.
    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

  • #2
    Re: Slabiji/tanki zglobovi

    eto da kažem da sam pred 5-6 mjeseci imao isti problem ali dobro zagrijavanje i bandaže su mi jako puno pomogle.. podlakticu oprezno treniraj jer s njom najviše zglobove uništavaš..
    Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

    Comment


    • #3
      Re: Slabiji/tanki zglobovi

      ja zbog bolova izbjegavam french press kad radim triceps i kad radim ramena ne smijem radit na smithu iza glave, ugl moras skuzit koje vjezbe ti odgovaraju a da te drugi dan ne bole zglobovi itd. uzmi si nesto za podmazivanje, pomaze
      http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

      Comment


      • #4
        Re: Slabiji/tanki zglobovi

        uvik se zagrijavan i iman bandažu na desnoj ruci koja me najviše smeta trenutno jer je i prije bila povrjeđena.sad se mislin oću li sutra odradit trening ili da odmorin zglobove dan dva.malo ću švrljat po netu i okolo da vidin jel se ima šta za jačanje globova.
        ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

        Comment


        • #5
          Re: Slabiji/tanki zglobovi

          trazi prizvode koji u sebi sadrze glukozamin sulfat, Chondroitin sulfat, msn, to je sve za zglobove
          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

          Comment


          • #6
            Re: Slabiji/tanki zglobovi

            negdje sam procitao da je to stvar slabih podlaktica, i mene je bolio desni zglob, malo sam poradio na zglobovima, i sad me ne boli


            neznam sad koliko je ta informacija tacna, al ja sam tako procitao
            Ako neko zeli da ostavi alkohol i cigare, neka ih ostavi kod mene xD

            Comment


            • #7
              Re: Slabiji/tanki zglobovi

              neznam ni ja jeli točna,ali nije kod mene.problem je šta mi sve više trpe zglobovi opterečenje jer još nemogu podnit neke težine.mogu se nadat da će šta prije ojačat i da ću skupit para za kupit nešto da im pomognem malo.
              ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

              Comment

              Working...
              X