Announcement

Collapse
No announcement yet.

Spusteno rame: BB steti ili pomaze da se ramena izjednace?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spusteno rame: BB steti ili pomaze da se ramena izjednace?

    Vec godinu i pol imam spusteno rame. Desno mi je manje od lijevog. Isao sam kod doktora i rekao je da se plivanjem i vjezbom moze ispraviti. (imam 16 god)

    Eh sada me zanima, da li BB steti ili pomaze da se ramena izjednace ? Ako pomazu koje vjezbe treba preferirati ?

  • #2
    Re: Spusteno rame

    Vjebe za ramena sa bučicama i vjezbe tih rotora ramena!
    http://www.building-body.com/Y-potisak-bucicama.html

    http://www.building-body.com/L_podizanj ... amena.html

    http://www.building-body.com/U-8-tjedan ... amena.html

    potrazi jos po forumu ugl izvodit sve vjezbe s bucicama, s istom tezinom obje bucice da nebi bilo zabune! Jako malo Šipkom čak i bez nje neko vrijeme
    Dont drink, dont smoke just eat and work

    Comment


    • #3
      Re: Spusteno rame: BB steti ili pomaze da se ramena izjednace?

      Jako malo sa sipkom vjezbe za ramena ili sve vjezbe ?

      Comment


      • #4
        Re: Spusteno rame: BB steti ili pomaze da se ramena izjednace?

        radi sve vjezbe za ramena s bucicama, i dosta ce ti pomoc bb da se izjednace ako je neka misicna deformacija,
        a ako imas problema s kostima tesko ces to izravnjat, zato nam ubaci sliku koju, slika opisuje 1000 rijeci

        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #5
          Re: Spusteno rame: BB steti ili pomaze da se ramena izjednace?

          ja isto iman spusteno rame jer san bije slomije kljucnu kost na jednoj strani...
          prva stvar ti je da jedno vrijeme bas razmisljas o tome i natjeras se drzat oba ramena uspravno...i da naravno, rad bućicama
          Originally posted by Jurica
          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

          Comment


          • #6
            Re: Spusteno rame: BB steti ili pomaze da se ramena izjednace?

            Originally posted by giusseppe7777
            ja isto iman spusteno rame jer san bije slomije kljucnu kost na jednoj strani...
            prva stvar ti je da jedno vrijeme bas razmisljas o tome i natjeras se drzat oba ramena uspravno...i da naravno, rad bućicama
            I meni je slomljena bila pri porodu i malo je i meni rame spušteno ali vrlo malo, samo mom oku vidljivo Ali eto držim se uspravno i sve 5
            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • #7
              Re: Spusteno rame: BB steti ili pomaze da se ramena izjednace?

              Hvala svima

              a btw. isao sam kod doktora, rekao je nista strasno, vjezbom se moze ispraviti... Valjda onda nema veze sa kostima nego sa misicima

              Comment


              • #8
                Re: Spusteno rame: BB steti ili pomaze da se ramena izjednace?

                Originally posted by sthooligan
                Originally posted by giusseppe7777
                ja isto iman spusteno rame jer san bije slomije kljucnu kost na jednoj strani...
                prva stvar ti je da jedno vrijeme bas razmisljas o tome i natjeras se drzat oba ramena uspravno...i da naravno, rad bućicama
                I meni je slomljena bila pri porodu i malo je i meni rame spušteno ali vrlo malo, samo mom oku vidljivo Ali eto držim se uspravno i sve 5
                da znam za tebe...vec smo bili izmjenili iskustva u temu "nesimetrija prsa"
                i da....ispravije san prsa,skoro trapez, i latove
                Originally posted by Jurica
                ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                Comment


                • #9
                  Re: Spusteno rame: BB steti ili pomaze da se ramena izjednace?

                  Kako mi je krenula defka i "isplivala" ramena, primjetio sam da je desno prednje rame veće od lijevoga. Koja je metoda po vama najbolja za izjednačiti ih:
                  - potisak za ramena bučicama
                  - potisak za ramena bučicama + par serija predručenja za lijevo rame
                  - samo predručenje za lijevo rame?
                  Ili, ako imate kakav drugi prijedlog...
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Spusteno rame: BB steti ili pomaze da se ramena izjednace?

                    I mene ovo zanima.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Spusteno rame: BB steti ili pomaze da se ramena izjednace?

                      Originally posted by PatrickStar
                      Kako mi je krenula defka i "isplivala" ramena, primjetio sam da je desno prednje rame veće od lijevoga. Koja je metoda po vama najbolja za izjednačiti ih:
                      - potisak za ramena bučicama
                      - potisak za ramena bučicama + par serija predručenja za lijevo rame
                      - samo predručenje za lijevo rame?
                      Ili, ako imate kakav drugi prijedlog...

                      ovisi kolika je razlika u ramenima, ak je mala dosra je radit potiske bučicama pa ce se s vremenom izjednacit, a ako je veca razlika treba dodat potiske bučicama + par serija za rame koje zaostaje
                      Dont drink, dont smoke just eat and work

                      Comment

                      Working...
                      X