Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boli me desna lopatica ili ispod nje !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boli me desna lopatica ili ispod nje !

    boli me desna lopatica ili ispod nje ??? od cega bi to moglo biti ...

    mislim da je od Pek Deka ....jer radim sa malo vecim tezinama pa povucem prvo desnu stranu posto je usko nmg s objema rukama uhwatit odma

  • #2
    Re: Boli me desna lopatica ili ispod nje !

    nepravilno izvodjenje vjezbe, nema sta drugo bit jos ako gigantske tezine stavis

    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Re: Boli me desna lopatica ili ispod nje !

      bas cu probati sledeci put obadvije strane odjednom nekako ....msm nzm od cega bi drugo moglo biti, jer ne radim brzo!nego normalno kako treba

      Comment


      • #4
        Re: Boli me desna lopatica ili ispod nje !

        viewtopic.php?f=30&t=5535

        Jel te boli otprilike na ovom mjestu, i nije bol nego kao da žulja? Ako jeste, to je i meni bilo, i prošlo samo od sebe, uzrok nepoznat

        Comment


        • #5
          Re: Boli me desna lopatica ili ispod nje !

          da tako tu i uvjek kad radim Pek Dek...poslije me 3-4 dana zulja,malo boli....

          ali to sad nije vazno ....stari mi je zabranio teretanu dok ne napunim 18 (((((((((

          Comment


          • #6
            Re: Boli me desna lopatica ili ispod nje !

            Originally posted by MegaMegaBadBoy
            ali to sad nije vazno ....stari mi je zabranio teretanu dok ne napunim 18 (((((((((
            đizsss

            Comment


            • #7
              Re: Boli me desna lopatica ili ispod nje !

              Originally posted by CRombo
              Originally posted by MegaMegaBadBoy
              ali to sad nije vazno ....stari mi je zabranio teretanu dok ne napunim 18 (((((((((
              đizsss
              +100

              Comment

              Working...
              X