Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol pri izvođenju T-bar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol pri izvođenju T-bar

    naime kad radim ovu vjezbu pri dizanju prema gore pocne me boljet lijeva ruka negdje malo povise lakta s unutarnje strane. napominjem nije bol misica nego kao nekakv zivac ili tetiva da mi preskace...neam pojma, jel imao itko ista slicno, sta da radim?
    Originally posted by Bilderčić
    Originally posted by Dehydronator
    sve do grama tjedno je natural
    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

  • #2
    Re: bol pri izvođenju t-bar

    ima dvije stvari koje bi ti mogle pomoci, prva je bandazirat kak treba da ti to malo stisne, a druga je nemoj radit tu vjezbu jer ti ne pase
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • #3
      Re: bol pri izvođenju t-bar

      meni se ista stvar dogadja, ko da mi priko živca nesto prolazi, ili ko da mi živac priko nečeg prilazi.
      jednom sam ima situaciju kad sam radija benc, livom rukom nisam moga dignit (zbog toga) i ono drzim ja uteg u zraku i zovem nekog da mi pomogne....

      Comment


      • #4
        Re: bol pri izvođenju t-bar

        meni se to javlja malo kod bencha a užasno kad radim triceps jednoručnu ekstenziju (za glave)
        ..i neznan kako rjesiti, ali se javlja uvik kod tricepsa (zato i na benchu)
        “There are two things a real man likes - danger and play. And he likes woman because she is the most dangerous of playthings.” — Friedrich Nietzsche

        Comment

        Working...
        X