Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trnci u malom prstu na lijevoj nozi ?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trnci u malom prstu na lijevoj nozi ?!

    pozdrav iam jedan problem pa me zanima ak ima neku slicnih iskustva...

    naime nekoliko puta tjedno , ne svaki dan , dogada mi se to da mimali prst na levoj nogi utrne, ne boli neg ga sam ne osjecam i imam trnce.. mama veli da je to zbog kicme tj. nepreavilnog drzanja. Ja nemam nikakvih ozbiljnih problema s kicmom niti sam imal jedino malcice nepravilno drzanje jel sam prije ikmal malo vise kila pa malo premalo pa sad iam normalno.

    kaj mislite zakej je to i jel bi treba imat neke vjezbe prije spavanja tipa istezanja joga ?!

  • #2
    Re: Trnci u malom prstu na lijevoj nozi ?!

    zašto se nazivaš debelim ako nemaš problema sa kilažom
    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

    Comment


    • #3
      Re: Trnci u malom prstu na lijevoj nozi ?!

      Originally posted by debeli
      pozdrav iam jedan problem pa me zanima ak ima neku slicnih iskustva...

      naime nekoliko puta tjedno , ne svaki dan , dogada mi se to da mimali prst na levoj nogi utrne, ne boli neg ga sam ne osjecam i imam trnce.. mama veli da je to zbog kicme tj. nepreavilnog drzanja. Ja nemam nikakvih ozbiljnih problema s kicmom niti sam imal jedino malcice nepravilno drzanje jel sam prije ikmal malo vise kila pa malo premalo pa sad iam normalno.

      kaj mislite zakej je to i jel bi treba imat neke vjezbe prije spavanja tipa istezanja joga ?!
      Mali prst na nozi?Po mojem mišljenju,taj prst ti ni ne treba,ljudi će ga tijekom evolucije izgubiti(prilagodba na obuću) isto kao i crvuljak(poznatije kao "slijepo crijevo").Recimo,ak ti stvara problem,najbolje bi bilo da ga odrežeš jednostavno.A Bleki,kakve veze sad,molim te lijepo,ima kakav mu je nick?
      A gde su noge?

      Comment

      Working...
      X