Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u kostima iznad zglobova šake

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u kostima iznad zglobova šake

    Pozdrav svima, novi sam na forumu, pretrazio sam naslove vezane za temu boli, jedino sta sam nasao je bol u zglobu...al malo drugačije je kod mene, pa sad neznam dal sam trebo ovo otvarat posebno ili jednostavno tamo.
    Ugl. treniram boks i idem redovito u teretanu (oko godinu i pol), nakon sto sam smrsavio 9 kila u malo manje od godinu dana, počele su me boliti kosti na obje ruke ( područje boli obuhvaća dužinu kažiprsta od zgloba prema laktu ).
    Recimo kad radim biceps sa običnom štangom pri bilo kojim težinama, bilo one veće ili manje dobijem bas odvratne bolove u kostima sto me prilično ometa u treningu. Nemam problema sa benchom i ostalim vjezbama nego eto samo kad opterećujem biceps.
    Sad, prvo sto mi pada na pamet je da su mi kosti oslabile i da bi trebao piti neke vitamine ili sl. Neznam pa eto ako je neko imao sličan problem molio bi da me savjetuje. Unaprijed, hvala!

  • #2
    Re: Bol u kostima iznad zglobova šake

    kalcij tablete ftw
    Originally posted by servantess
    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

    Comment


    • #3
      Re: Bol u kostima iznad zglobova šake

      ako je ta bol na sredini izmedju lakta i šake onda je to stvar koja i mene muči, tj mučila me. ustvari to je dio di se mišić podlaktice veže na kost i ta bol se javlja samo poslije treninga bicepsa, ugl kad radiš biceps radi z šipkom ili uopće ne radi šipkom nego bučicama i još najvažnija stvar je da ne cukaš sa težinama, nego lijepo koncentrirano i pomalo
      http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

      Comment


      • #4
        Re: Bol u kostima iznad zglobova šake

        Imao sam identičnu bol kod biceps pregiba dvoručnim utegom. Prešao sam na bučice i problem riješen.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: Bol u kostima iznad zglobova šake

          ma ja sam čuda radio, opako sam jak na bicepsu, radio sam deset ponavljanja sa 70kg i bučice od 30kg s njima se nabacivam, baš ko oni u splitu i tako sam se sj... sad je sve ok
          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

          Comment


          • #6
            Re: Bol u kostima iznad zglobova šake

            Originally posted by Joe
            ako je ta bol na sredini izmedju lakta i šake onda je to stvar koja i mene muči, tj mučila me. ustvari to je dio di se mišić podlaktice veže na kost i ta bol se javlja samo poslije treninga bicepsa, ugl kad radiš biceps radi z šipkom ili uopće ne radi šipkom nego bučicama i još najvažnija stvar je da ne cukaš sa težinama, nego lijepo koncentrirano i pomalo
            je, to je to mjesto. hvala lijepo

            Comment


            • #7
              Re: Bol u kostima iznad zglobova šake

              po opisu mi izgleda kao bol po distribuciji od srane n. radialisa... evo nešto pa si pročitaj: http://www.handandwristinstitute.com/ra ... -syndrome/
              Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

              Comment

              Working...
              X