Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u ramenu, rotatorna manseta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u ramenu, rotatorna manseta

    Pozdrav
    Uocio sam neugodnu bol u desnom ramenu prvi pu nakon duzeg sjedenja za kompjuterom. (desnjak sam i koristim desnu ruku pri radu misem)
    Leda drzim u pravilnoj poziciji, eventualna nepravilnost je ta sto mi je stol visi od rucki na stolici i moram lakat drzat na stolu pa nezanam dali je u tom trenutku rame opusteno.
    ( jer sam negdje procitao da je najpravilnije da je ruka na rucki stolice pod kutem od 90stupnjeva. mada mi to cudno izgleda)

    Idem u teretanu vec duze vrijeme, tehnika pravilna, ne radim prevelike tezine na ramenima, 7.5kg vecinom sa bucicama, i 20kg sholder press, bench 50-55.
    (Imam 68kg)

    Mislim da nema veze sa teretanom jer prije toga nisam bio 1 i pol tjedan u teretani zbog obaveza,znaci nije neka ozljeda zbog tezina. Sumnjam na slabiju razvijenost jednog od dijelova ramena, mozda prednjeg ili srednjeg pa zbog toga zateze.

    Ruka me ne boli kad je vrtim lijevo desno itd,vec je prisutna neugoda, a kad nesto gurnem, tipa skleka, se javlja neugodna bol.

    Mozete li mi dati par savjeta u vezi toga, dali ima veze zaostalost nekog djela ramenog misica, polozaj ramena prilikom rada na racunalu ili trebam vjezbat rotatornu mansetu?
    To vec traje 5-6 dana, Na pocetku je bila jaca bol,al je s vremenom popustila ali je i dalje pristuna.

  • #2
    Re: Bol u ramenu, rotatorna manseta

    Evo da neotvaran novu temu.. Na benchu san radi i sve je bilo uredu dok nakon druge serije u livon ramenu se culo kao da je nesto puklo i malo je bolilo , sad stalno boli i teze dizen ruku povise glave i isprid sebe . Ima li ko kakvi prijedlog ili ?

    Comment

    Working...
    X