Announcement

Collapse
No announcement yet.

Osjećam bol u području tricepsa i kad podižem ruku...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Osjećam bol u području tricepsa i kad podižem ruku...?

    idem u tretanu 5mj po 5xtjedno i prilikom izvođenja jedne vježbe nespretno mi je uteg pao ii otad osječam bol u podrjuću tricepsa upočetku je bila mala bol al sad nakon 3 dana već osječam bol kad podižem ruku..pa me zanima jel netko imao kakvih iskustva sa ozljedema? ili zna kako se tretiraju?

  • #2
    Re: ozljeda

    Zna Doktor vjerojatno...
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • #3
      Re: Osjećam bol u području tricepsa i kad podižem ruku...?

      Originally posted by karlo16
      idem u tretanu 5mj po 5xtjedno i prilikom izvođenja jedne vježbe nespretno mi je uteg pao ii otad osječam bol u podrjuću tricepsa upočetku je bila mala bol al sad nakon 3 dana već osječam bol kad podižem ruku..pa me zanima jel netko imao kakvih iskustva sa ozljedema? ili zna kako se tretiraju?
      pauziraj od treninga 7-10 dana, kupi nekakvu kremu za sportske ozljede, ako ne bude bolje nakon toga otidi u doktora, nema druge

      Comment


      • #4
        Re: Osjećam bol u području tricepsa i kad podižem ruku...?

        Originally posted by karlo16
        idem u tretanu 5mj po 5xtjedno i prilikom izvođenja jedne vježbe nespretno mi je uteg pao ii otad osječam bol u podrjuću tricepsa upočetku je bila mala bol al sad nakon 3 dana već osječam bol kad podižem ruku..pa me zanima jel netko imao kakvih iskustva sa ozljedema? ili zna kako se tretiraju?
        opisi u kojem tocno dijelu tricepsa, mozda mogu pomoci

        Comment

        Working...
        X