Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slomljena kljucna kost i teretana...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slomljena kljucna kost i teretana...

    22.5 sam slomio kljucnu kost, i sad su mi uzeli zavoj dolje i mogu sve s rukom ali malo teze, i boli me kad opteretim...... sad me zanima nakon kolko od prilike bi mogo pocet sa teretanom...

  • #2
    Re: slomljena kljucna kost i teretana

    Šta kaže doktor?
    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

    Comment


    • #3
      Re: slomljena kljucna kost i teretana

      neka ne masem previse i neka pazim da ne padnem....nema vise kontroli ni nicega....

      Comment


      • #4
        Re: slomljena kljucna kost i teretana

        mogao neke izolacije sjedeći ili ležeći sa manjim kilažama kad bolovi prođu, čisto da se držiš u formi. Pokušaj kontaktirati nekog sportskog fizioterapeuta koji ti može okvirno reć kada bi mogao počet trenirati punim kapacitetom
        “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

        Comment


        • #5
          Re: Slomljena kljucna kost i teretana...

          Radije ne ulazi u teretanu dok ti da valja ne zaraste, sigurno ne zelis da ti krivo zaraste i da ti se spusti rame il tog tipa nesto
          panta rei

          Comment


          • #6
            Re: Slomljena kljucna kost i teretana...

            rame mi se vec spustilo..... jel je moguce to popravit?

            Comment


            • #7
              Re: Slomljena kljucna kost i teretana...

              rotor sjebo?
              Originally posted by servantess
              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

              Comment


              • #8
                Re: Slomljena kljucna kost i teretana...

                sve mogu normalno radit kao i sa lijevom rukom samo me malo steze ali osjecam da svaki dan sve manje

                Comment


                • #9
                  Re: Slomljena kljucna kost i teretana...

                  sada se okreni aasu
                  Originally posted by servantess
                  Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                  Comment


                  • #10
                    Re: Slomljena kljucna kost i teretana...

                    mogo bi hahah ruka mi se rasticno smanjila.....

                    Comment


                    • #11
                      Re: Slomljena kljucna kost i teretana...

                      ja san isto bije slomije kljucnu kost...da, mora ti se rame spustit dok ne prodje konacno...
                      mene je isto bolilo iako san bije skinije opasač, al san bije igra dosta kosarku ( ) pa je proslo samo od sebe prvi dan igre...
                      e da...sad ces morat pazit kako hodaš u smislu da se ne naginješ, držat ramena gore, prsa vani i to je to
                      Originally posted by Jurica
                      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                      Comment

                      Working...
                      X