Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opekotina od cigarete - kako se rjesiti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opekotina od cigarete - kako se rjesiti

    Zna itko kako se rjesiti opekotlina od cigareta?

  • #2
    Re: Opekotlina od cigarete

    Originally posted by raki1234
    Zna itko kako se rjesiti opekotlina od cigareta?
    tako da prestaneš pušit... ako si sam to radiš i ne možeš prestat to radit, bilo bi dobro potražit stručnu pomoć... to je simptom nekih psihičkih stanja..

    one rane koje imaš one će zarast kad će zarast, ne možeš to ubrzat...

    ako imaš koju svježu opekotinu onda ju trebaš očistit, možeš stavit Dermazin mast ili Betrion mast...
    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

    Comment


    • #3
      Re: Opekotlina od cigarete

      Originally posted by riss
      Originally posted by raki1234
      Zna itko kako se rjesiti opekotlina od cigareta?
      tako da prestaneš pušit... ako si sam to radiš i ne možeš prestat to radit, bilo bi dobro potražit stručnu pomoć... to je simptom nekih psihičkih stanja..

      one rane koje imaš one će zarast kad će zarast, ne možeš to ubrzat...

      ako imaš koju svježu opekotinu onda ju trebaš očistit, možeš stavit Dermazin mast ili Betrion mast...

      lol

      Comment


      • #4
        Re: Opekotlina od cigarete

        zašto LOL??
        mi smo poprilično primitivan narod pa ne smijem napisat da ode kod psihijatra jer bi ga kao uvrijedio, dok je to vani, u razvijenom svijetu, sasvim normalno.. kod nas ljudi negiraju da imaju problem, a psihičke poteškoće (da ne kažem bolesti) su u principu jako učestale i vidno smanjuju kvalitetu života..
        namjerno stvaranje opeklina po tijelu je simptom kao i svaki drugi (npr. bol, osip, proljev..) i ne razumijem zašto stvarati razliku.. i tom simptomu treba pristupiti ozbiljno, ne ga podcjenjivati.. laici ne mogu sami sebi dijagnosticirati problem, a psihijatri znaju da sve ima svoje zašto i to se može liječiti.. opekline su tu najčešće u takvim slučajevima najmanji problem.. i ne šljaka onaj izgovor da opekline nastaju iz zabave, fore itd...
        Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

        Comment


        • #5
          Re: Opekotlina od cigarete

          Ma nepušim ja, to me prijatelj slučajno na moru opekao...
          Lol ma kakva strucna pomoc znaci proc ce samo od see? Mislim ne peće me nego ruzno izgleda...

          Comment


          • #6
            Re: Opekotlina od cigarete

            e kolega...imo sam i ja takav slučaj..al ja sam sam ugasio dva čika na ruci..jedna do drugoga..i ožiljak imam još...a to je bilo pred 4mj....mozda ce ti ostati zauvijek, a mozda nece...mom je koelgi osto..

            Comment


            • #7
              Re: Opekotlina od cigarete

              Originally posted by raki1234
              Ma nepušim ja, to me prijatelj slučajno na moru opekao...
              Lol ma kakva strucna pomoc znaci proc ce samo od see? Mislim ne peće me nego ruzno izgleda...
              Imaš u svakoj ljekranoj kupiti mast za ublažavanje opekotina i da ti ne ostane ožiljak.
              Napravi to odmah dok je rana svježa, imat če bolji učinak.

              Comment


              • #8
                Re: Opekotlina od cigarete

                opekotlina nije isto kao i opekotina, kod opekotline ostaje pukotlina
                http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                Comment


                • #9
                  Re: Opekotlina od cigarete

                  Originally posted by Joe
                  opekotlina nije isto kao i opekotina, kod opekotline ostaje pukotlina

                  Comment


                  • #10
                    Re: Opekotlina od cigarete

                    Pitaj Schwarzenegger-a kako je on to rješio, njega ti je u terminatoru 2 opekao onaj u kafiću....
                    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Opekotlina od cigarete

                      ja zasada ga još imam a na meni je več 8 mjeseci pa si ti misli :P
                      btw nepušim

                      Comment


                      • #12
                        Re: Opekotlina od cigarete

                        Originally posted by sthooligan
                        Pitaj Schwarzenegger-a kako je on to rješio, njega ti je u terminatoru 2 opekao onaj u kafiću....
                        Umro sam kad sam ovo vidio...
                        Sorry na Off Topic.
                        https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                        https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                        Instagram: @shredded_dario

                        Comment


                        • #13
                          Re: Opekotlina od cigarete

                          meni stoji oziljak od zadnjeg dana osmog rezreda, znaci proslo je jako puno i sumnjan da ce zarast!!!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Opekotlina od cigarete

                            Originally posted by gigi01
                            meni stoji oziljak od zadnjeg dana osmog rezreda, znaci proslo je jako puno i sumnjan da ce zarast!!!
                            nikad nikom nije ožiljak nestao pa neće ni tebi... i ne postoje kreme koje bi spriječile nastanak ožiljka, one samo spriječe nastanak dodatne infekcije...
                            ožiljak je po histološkoj strukturi različit od kože i takav trajno ostaje... ako je jako velik, onda se može kirurški pokušat izrezat i taj rez sakrit u neku boru na koži koja se tu normalno nalazi i onda se ožiljak manje vidi...
                            Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                            Comment

                            Working...
                            X