Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prije par godina sam slomio ruku u laktu - koje vježbe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prije par godina sam slomio ruku u laktu - koje vježbe?

    Bok ljudi imam 15 god i bavim se teretanom i imam jedan problem.Prije par godina sam slomio ruku u laktu i doktor kaze da mi je unistena zona rasta sad mogu saviti ruku prema ramenu samo do 70 stupnjeva.

    Doktor kaze da je dobro da idem u teretanu i vjezbam misice a kad se potpuno razvijem onda tek dolazi u obzir operacija. Ali uglavnom imam smetnje kod dizanja utega npr. kad radim biceps nemogu doc do kraja s utegom.I znam da niste doktori ali ako mozete kako pomoc doktor nemoze ocito jeli se moze tako radit s utezima?I koje vjezbe bi trebao izbjegavat.Hvala

  • #2
    Prije par godina sam slomio ruku u laktu - koje vježbe?

    Ja sam ti isto tako imao ozljedu desnog lakta. 2007 i 2009 sam dva puta slomio ruku u laktu na istome mjetu.Da dva puta isti lakat isto mjesto.Pukle su mi i ulna i radius i operacijom sam dobio "šarafe". Sada četiri godine poslije osjećam škripanje i neugodan osjećaj prilikom vježbanja.

    Nakon četiri godine ruku nemogu saviti kao nekada,ali niti ispružti.

    Nisam ni ja mogao kao ti saviti,ali uz mukotrpne terapije sam doašo do rezultata koji su odlćni s obzirom na ozljedu koju sam imao
    ...there are two reasons why people don't talk about something: either it doesn't mean anything, or it means everything...

    Comment


    • #3
      Re: Prije par godina sam slomio ruku u laktu - koje vježbe?

      e hvala puno nadam se i ja da cu s terapijom i vjezbom postici nesto

      Comment

      Working...
      X