Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skocni zglob

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skocni zglob

    Prema zadnjem pregledu u ortopeda imam iskrivljen skocni zglob zbog cega nosim ortopedske uloske koje mi daju potporanj te drze ispravljen skocni zglob.Problem nastaje u vjezbama za listove u kojima vec nakon nekolko ponavljanja (neovisno o vjezbi) osjetim jaku bol upravo u skocnom zglobu koja mi prekine seriju.Jel postoji kakvo rjesenje za to? (mada mislin da za svaki problem postoji rjesenje a da to nije -ne vjezbaj listove )

  • #2
    Skocni zglob

    Mislim da radiš pogrešno.Ako osjetiš bol nebih trebao raditi vježe koje ti opterečuju skočni zglob
    ...there are two reasons why people don't talk about something: either it doesn't mean anything, or it means everything...

    Comment


    • #3
      Re: Skocni zglob

      Samo mi se u vjezbama za listove aktivira,a listove zbog toga skoro pa ni neradim vise,eventualno 1 seriju stojeceg podizanja na prste u mjesec dana

      Comment


      • #4
        Re: Skocni zglob

        Pa jet te boli kad trčiš ili kada radiš lagane skokove?
        Ako vec imas problema s tim onda probaj smanjit težine ili skratiti opseg pokreta... nemoj ići do donje mrtve točke gdje je tetiva maksimalno napeta. Eto jedino to mi pada na pamet pa probaj tako.

        Comment


        • #5
          Re: Skocni zglob

          Ma nema bolova ni pri trcanju ni pri skokovima.Budem probao kako si rekao.

          Comment

          Working...
          X