Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bole me tetive

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bole me tetive

    ovako danas sam jako trenirao i trenirao sam dok nisam mogao điči ruke znači kada sam završio sa treningom nisam mogao ruke podič tetive su me trgale vjezbam 3 godine i ovo mi je novi trening(izmjenjen) pa me zanima jeli to mozda pretreniranost znaci u prve dvije serije su mi se misici jako napeli i postali su ogromni a vec 3i4 seriju misici su mi se tjekom vjezbe poceli smanjivat i bolit me i ruke su mi se tresle sto je neuobicajeno meni to je mozda zato sto sam ubacio mnoge teske vjezbe u svoj trening pa me zanima dali sam previse napeo isice dali sam se pretrenirao ili sta je to i dali ce mi misici nastaviti rasti po starom ili ce se skupiti? molim pomoc ako netko zna nesto svaki savjet je dobrodosao hvala.
    http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

    Uploaded with ImageShack.us

  • #2
    Re: problem?

    Originally posted by darios
    ovako danas sam jako trenirao i trenirao sam dok nisam mogao điči ruke znači kada sam završio sa treningom nisam mogao ruke podič tetive su me trgale vjezbam 3 godine i ovo mi je novi trening(izmjenjen) pa me zanima jeli to mozda pretreniranost znaci u prve dvije serije su mi se misici jako napeli i postali su ogromni a vec 3i4 seriju misici su mi se tjekom vjezbe poceli smanjivat i bolit me i ruke su mi se tresle sto je neuobicajeno meni to je mozda zato sto sam ubacio mnoge teske vjezbe u svoj trening pa me zanima dali sam previse napeo isice dali sam se pretrenirao ili sta je to i dali ce mi misici nastaviti rasti po starom ili ce se skupiti? molim pomoc ako netko zna nesto svaki savjet je dobrodosao hvala.
    10minutno istezanje nakon svakog treninga i neces imat takvih problema...

    Comment


    • #3
      Re: bole me tetive

      ja sam stalno ima problema s tetivama,al san to rješija,nedovoljno zagrijavanje,loše istezanje i prevelike tezine dovedu do prenapregnutosti tetiva...ja san to rješija na način da san iša kod čovika koji izvlači tetive uz pomoć vakumskih bočica to je kineska neka metoda,radija mi je to 3 puta izaslo me 200 kn tetive ko nove nakon 10dana...smanjija san broj treninga u tjednu s 4 na 3,svaki dan iza treninga odmor...kod zgibova više nekačim kile oko sebe tu san osjetija problem tetiva najviše...i uz sve to san pijen animal flex isto jako dobar za tetive i zglobove

      Comment


      • #4
        Re: bole me tetive

        Originally posted by darios
        ovako danas sam jako trenirao i trenirao sam dok nisam mogao điči ruke znači kada sam završio sa treningom nisam mogao ruke podič tetive su me trgale vjezbam 3 godine i ovo mi je novi trening(izmjenjen) pa me zanima jeli to mozda pretreniranost znaci u prve dvije serije su mi se misici jako napeli i postali su ogromni a vec 3i4 seriju misici su mi se tjekom vjezbe poceli smanjivat i bolit me i ruke su mi se tresle sto je neuobicajeno meni to je mozda zato sto sam ubacio mnoge teske vjezbe u svoj trening pa me zanima dali sam previse napeo isice dali sam se pretrenirao ili sta je to i dali ce mi misici nastaviti rasti po starom ili ce se skupiti? molim pomoc ako netko zna nesto svaki savjet je dobrodosao hvala.
        normlana reakcija na promjenu opterecenja,inteziteta....to se ne radi tako...ako imas novi program polako ga uvodi u svoje vjezbanje par treninga bi trebalo biti ok...ovako si napravio sam sebi stetu...istegao si tetive...upalio misice......ovo "dali ce mi misic nastaviti rast po starom ili ce se skupiti" dovoljno govori o tvojoj upucenosti u sve ovo...Preporuka odmori dan-dva..sledeci trening odradi lagano i taj novi program postepeno uvodi...a nebi bilo lose da napises sta si to radio prije i sta radis sad pa si se ovako "unistio"..

        Comment


        • #5
          Re: bole me tetive

          hvala na odgovorima prije sam imao laksi trening znaci dvije vjezbe za svaki dio tjela a sad imam i po 6 vjezbi za svaki dio tjela sam sam si ga slozio prije sam znao napraviti i 6 serija sa starim vjezbama a sad kad sam si sklopio trening skuzio sam da je tako intenzivan da kada napravis 2 serije da se cjeli napnes ali ja sam takav da sam se odusevio ko malo djete sam sebi pa sam iso radit 3 serije pa me vidi sad al sad je dobro ne bole me vise ali cu ipak odmarati 2 dana pa cu preksutra ici vjezbati al sa 2 serije ja vjezbam doma pa sam si sa foruma iskopao ajintenzivnije vjezbe napravio popis vjezbi za određeni dio tjela i tako radim ja ne vjezbam kao svaki clan ovoga foruma jedan dam bicepsi,tricepsi,ramena pa za dva dana prsa noge... ja vjezbam svaki drugi dan sve vjezbe koje postoje napravim u jednome danu i onda se odmaram ja kad vjezbam 2 ,3 puta tjedno imam osjecaj da ne radim nista pa sam se ovako naucio sad sam se malo preforsirao ali stavar je u tome da ja u vjezbanju nemam granica ja vjezbam skoro pa dok se ne srusim zato sto je bildanje najdraza stvar koju radim u zivotu i ocu postat sto veci neznam bi li bio veci kad bi rjeđe vježbao neznam kako vi izgledate niko mi nikad nije pricao o vjezbanju opa mi ispricajte svoje vjezve ako zelite i kako izgledate pa da ja budem veci da ne vjezbam ko konj
          http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

          Uploaded with ImageShack.us

          Comment

          Working...
          X