Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem sa ledjima vec duze vrijeme.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem sa ledjima vec duze vrijeme.

    Pozz raja !..Imam problem sa ledjima vec duze vrijeme,tacnije na sredini kicmenog stuba...U pocetku sam imao problem sa kraljeznicom,ali to sam rijesio kada sam poceo ispravljati ledja tokom vjezbanja..Treniram vec 9 mjeseci,i ovaj mi se problem javio prije 2 mjeseca..Znaci u nekim trenutcima kada se okrenem,naslonim,sagnem se,i sl. presjece me taj srednji dio ledja,odnosno ustakne...Punim 16 godina,pa bih na vrijeme da se rijesim tog problema jer jos uvijek sam u razvoju..Ako neko od vas ima iskustva sta bi mi pomoglo,mozda neke vjezbe istezanja,ili neka krema...Mozda cak i da odem ljekaru ..Hvala !

  • #2
    Re: Problem sa ledjima vec duze vrijeme.

    Jel koristiš pojas???

    Comment


    • #3
      Re: Problem sa ledjima vec duze vrijeme.

      Originally posted by CroVk View Post
      Jel koristiš pojas???
      Do sad sam ga stavio samo 5 puta..Nemam naviku da stavljam pojas.

      Comment


      • #4
        Re: Problem sa ledjima vec duze vrijeme.

        Neka ti prijeđe u naviku, ako i dalje budeš imao problema s leđima idi kod doktora...

        Comment


        • #5
          Re: Problem sa ledjima vec duze vrijeme.

          haha sta bi treba trenirat non stop sa pojason? jel znas ti cemu pojas uopce sluzi tj. kad se koristi?
          otidi kod nekog ko ti moze dat strucnu procjenu ako te boli, nece ti niko pomoc preko foruma

          Comment


          • #6
            Re: Problem sa ledjima vec duze vrijeme.

            Originally posted by FEARiTseLF View Post
            haha sta bi treba trenirat non stop sa pojason? jel znas ti cemu pojas uopce sluzi tj. kad se koristi?
            otidi kod nekog ko ti moze dat strucnu procjenu ako te boli, nece ti niko pomoc preko foruma
            Mislio sam da je ovo cest problem,i da imaju neke vjezbe istezanja ili sl..Onda je doktor najbolje rjesenje ...Ipak hvala ti

            Comment


            • #7
              Re: Problem sa ledjima vec duze vrijeme.

              Originally posted by FEARiTseLF View Post
              haha sta bi treba trenirat non stop sa pojason? jel znas ti cemu pojas uopce sluzi tj. kad se koristi?
              Ma neeee nisam to rekao naravno da ne...nek ga koristi kod većih težina i određenih vježbi...
              Last edited by CroVk; 03-10-11, 00:21.

              Comment


              • #8
                Re: Problem sa ledjima vec duze vrijeme.

                prilikom izvođenja bilo koje vježbe bilo kojeg dizanja tereta s poda LEĐA UVJEK USPRAVNO I RAVNA

                Comment


                • #9
                  Re: Problem sa ledjima vec duze vrijeme.

                  Originally posted by CroVk View Post
                  Ma neeee nisam to rekao naravno da ne...nek ga koristi kod većih težina i određenih vježbi...
                  izvini onda krivo san te skuzia

                  Comment


                  • #10
                    Re: Problem sa ledjima vec duze vrijeme.

                    ja evo prosli tjedan bio na apsolventskom, i skakao u more s velike visine i izgleda da sam se lose odrazio tako da su me malo leđa zabolila....a i taj isti dan sam spavao u sjedećem položaju tako da sam izgleda uklještio živac... sutradan me ubijala bol u sredini leđa

                    , sad je vec proslo tjedan dana od tog i vise nije strasna - ali smeta, recimo danas sam odradio prvi trening nakon toga i dosta osjetim bol kod sklekova.... malcice kod trbusnjaka... zapravo malcice kod svih vjezbi koje doticu leđa, ali dovoljno da ne mozes dati maksimum....

                    postoje li neke vjezbe kojima bi to mogao rijesiti, ili moram kod dotura?

                    ako ce pomoc, bol ne osjetim kada stojim uspravno, kada se naginjem napred... nego jedino kada se naginjem leđima prema iza...
                    Last edited by pekizggs; 11-10-11, 17:46.
                    There is a price to pay for everything you gain.

                    Comment

                    Working...
                    X