Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jedna vrsta povrede: da li su modrice opasne (kad ih je vise)?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedna vrsta povrede: da li su modrice opasne (kad ih je vise)?

    Evo ovako, mozda ce smijesno zvucati, ali me interesuje da li su modrice opasne (kad ih je vise)..
    npr. treniram krav magu vec neko vrijeme, i na rukama imam nekoliko modrica, i imam par velikih na prsima (one me zabrinjavaju)
    Trazio sam po netu, te sam nasao nesto kao nije u redu po prsima da budu modrice, zbog tog izlijevanja krvi u nesto ne sjecam se
    Treninge imam 3 puta sedmicno, ali ti dani kad nemam trening, jednostavno nisu dovoljni za zarastanje modrice...
    Eto recite, sta mislite o modricama, da li su opasne, kako ih je najbolje sprijeciti, a ako ne sprijeciti, kako ih lijeciti )
    hvala

  • #2
    Re: Jedna vrsta povrede: da li su modrice opasne (kad ih je vise)?

    pa smješno je da, modrice su rezultat izlivanja krvi iz malih krvnih sudova odnosno kapilara i njih zaradiš od fizičke traume, npr udarci koje dobivaš na treningu. Kod nekih osoba modrice dođu samo nakon jačih udaraca a kod nekih i kod najslabijeg pritiska. I jedno i drugo je normalno.

    ako ti modrice nastaju same od sebe, odnosno bez fizičkog pritiska, onda se počni zabrinjavat.

    kolko sam ja shvatila ti dobivaš udarce na treningu, pa onda je i normalno da imaš modrice od toga.
    To enjoy freedom we have to control ourselves

    Comment


    • #3
      Re: Jedna vrsta povrede: da li su modrice opasne (kad ih je vise)?

      Ajde ajde nisi na baletu.Budi muško! Ništa ti neće biti od par modrica.Kakav ja dolazim doma e to bi se već trebao zabrinuti!

      Comment


      • #4
        Re: Jedna vrsta povrede: da li su modrice opasne (kad ih je vise)?

        hhah da, sa treninga su modrice, a vjeruj mi nisu male
        evo na googlu sam naso sliku otprilike ovako izgleda moja modrica mozda je i malo veca
        post-21954-1262257758.jpg

        Comment


        • #5
          Re: Jedna vrsta povrede: da li su modrice opasne (kad ih je vise)?

          Ajde slikaj svoju pa ću ti odma znati više reći!

          Comment

          Working...
          X