Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zanima me kako da zastitim zglobove i koji suplement da uzimam?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanima me kako da zastitim zglobove i koji suplement da uzimam?

    prilikom jednog treninga osjetio sam bol u desnom rucnom zglobu. prekinuo sam trening i dosao kuci , ruka nije natekla ali sma osjecao bol, sutradan nisam mogao kasiku drzati bez bola u ruci niti vrata otvoriti kako treba, ali nista nije bilo nateklo.otisao sam kod doktorice i ona mi je rekla da stavim hladnu oblogu i da koristim deep relief.to sma i uradio.nakon 10-ak dana to se sve smirilo. i bol je sad bio smao povremen i malen.ali me zabrinjava sto i nakon 1.5 mjesec nakon ozljede jos me boli taj zglob .ja idme sad redovno u teretanu i opterecujem ga puno. ali ga dobro umotam u bandazu i izbjegavam vjezbe koje prave velik pritisak na njega. ali svejedno osjetim bol.takodje imam i bol u skocnim zglobovima i u desnom koljenu, pogotovo kad radim noge, a ujedno se malo i bavim atletikom rekreativno. zanima me kako da zastitim zglobove, koji suplement da uzimam, cuo sam da je labradin elastijoint dobar, mozete li mi vi neki preporuciti ili neki drugi suplemetnt.sta je sa kalcijem i magnezijem itd ? bojim se da ne zeznem zglobove pa necu moci nikako ici u teretanu pogotovo ove rucne, pa vas molim za pomoc ako je neko imao kakvo slicno iskustvo, svaki savjet je dobrodosao.hvala

  • #2
    Re: Zanima me kako da zastitim zglobove i koji suplement da uzimam?

    nakd prije dok sam aktivno trenirao BB za zastitu zglobova odlicno mi je sluzio onaj elasticni zavoj. Kako sam poceo opet s vjezbanjem opet cu isti koristiti. Postoje navodno i neki gotovi proizvodi za zatitu zglobova, ali meni je pomagalo i bilo najjeftinije upravo to s tim zavojem. Zahvaljujuci njemu nikad nisam imao problema sa zglobovima. Govorim o zglobovima šake.

    No prije svakog rada s utezima treba dobro zagrijati zglobove imao ti zavoj ili ne.

    Od suplemenata uzimaj magnezij
    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

    Comment

    Working...
    X