Announcement

Collapse
No announcement yet.

Blaga bol u dijelu zgloba šake

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Blaga bol u dijelu zgloba šake

    Dobar dan svima.

    Javlja mi se blaga bola nakon treninga u dijelu zgloba šake kod palca na desnoj ruci. Ne u cijelom zglobu. samo taj dio.
    I to samo kad radim triceps dips i sklekove.
    Hoće li pomoći bandaža ili neka loptica za stiskanje(powerball ili neka jeftinija)?
    Ili popraviti malo mišiće podlaktice moram?

    Pozdrav svima
    thx

  • #2
    Re: Blaga bol u dijelu zgloba šake

    ne vjezbaj dok se misici i zglobovi ne odmore. Zagrijavaj zglobove svaki put prije vjezbe, koristi bandažu. Cinis e da si preopteretio, ne vjezbaj nikad na upaljeni misic, bar ne vjezbe s vecim intenzitetom. cardio moze blagi.
    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

    Comment


    • #3
      Re: Blaga bol u dijelu zgloba šake

      Okej hvala.
      To mi se većinom dešava kad radim prsa,triceps.

      pitanje:
      jel u redu da radim vježbe za leđa i biceps drugi dan il ipak da pričekam zbog zgloba?

      Comment


      • #4
        Re: Blaga bol u dijelu zgloba šake

        obavezno zagrijavaj zglobove i opcenito zagrijavaj tijelo prioje iple ozbiljnjijih tezina.

        za ovo drugo ne znam kako mislis drugi dan, od kad? svakako pricekaj da ti se misici i zglobovi dobro odmore prije nego ih opet pocnes opterecivati. Ako ti se stalno ponavlaj bol onda prekini vjezbanje, odi na pregled ili odmaraj dok ti se taj dio potpuno ne oporavi. Ima onih koji nedovoljuno odmore misicnu skupinu pa je prebrzo opet opterete, te nakon nekog vremena imau stalno probleme s njom. Stoga nemoj zaboraviti da je odmor bitan dio napretka.
        Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

        Comment


        • #5
          Re: Blaga bol u dijelu zgloba šake

          probaj ne raditi prsa i triceps jedno vrijeme, kombiniraj prsa s nekom drugom manjom skupinom, npr biceps. Mozda da vidis uz koju od tih dvije skupine imas probleme pa radi s manjim intenzitetom.
          Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

          Comment


          • #6
            Re: Blaga bol u dijelu zgloba šake

            imas iskljucivo bol u zglobu?

            da li i kad radis biceps, ledja i ramena?
            Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

            Comment


            • #7
              Re: Blaga bol u dijelu zgloba šake

              Razgibavam se prije svakog treninga i bilo da je teratana ili košarka. Bilo što da je aktivno.

              Kažem, samo me blago boli nakon sto odradim sklekove ili dipse za triceps na klupi. Nikad me ne boli od vježbi leđa, ramena, bencha itd.
              Jel u redu odmorit vise od 2 dana između vjezbanja razlicitih skupna misica?
              i jeli u redu radit leđa ako su prsa blago upaljena?
              Thx

              Comment


              • #8
                Re: Blaga bol u dijelu zgloba šake

                Znači, bol nije u cijelom zglobu nego samo dio na kraju kod palca..
                Možda mi ruka krivo stoji pa ju opteretim previše kod sklekova.
                Baš cu probat izbacit sklekove pa ću vidit sto ce bit.

                Comment


                • #9
                  Re: Blaga bol u dijelu zgloba šake

                  Originally posted by Sporty83 View Post
                  Jel u redu odmorit vise od 2 dana između vjezbanja razlicitih skupna misica?
                  Jel ovdje mislis npr. u pon radis prsa-biceps a u srijedu da radis ledja-triceps ? Ako na to mislis, onda ti je to uredu, mozes tako raditi bez problema.
                  I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Blaga bol u dijelu zgloba šake

                    oke malo sam nerazumnjivo napisao sorry.
                    htjeo sam reci da u zadnje vrijeme radim u pon ili uto prsa triceps a odma drugi dan leđa i biceps pa onda dan odmora pa onda opet vjezba ramena il nogu. znaci 2 dana zaredom vježbam pa onda jedan dan odmora.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Blaga bol u dijelu zgloba šake

                      probaj 3 dana u tjednu odmarati kombinirajuci s danima vjezbe. Netko odmara i vise a neko manje, ali bez dobrog odmora nema efikasnih rezultata. U svakom slucaju sluisaj svoje tijelo, ako ga previse opterecujes bez da mu dadnes moguicnosti da se obnovi riskiras vece ozljede.
                      Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                      Comment


                      • #12
                        Re: Blaga bol u dijelu zgloba šake

                        Oke. Hvala još jednom.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Blaga bol u dijelu zgloba šake

                          razgovaraj i s trenerom ili voditeljem u teretani, s onime koji se kuzi
                          Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                          Comment

                          Working...
                          X